מינוי מנהל אחראי קשרי לקוחות בעיר

נציגי 'כללית' למגזר החרדי במודיעין עילית עלו למעונם של רבני העיר לעצה וברכה

הרב אברהם וייס מנהל המגזר החרדי במחוז מרכז, עם הרב ירחמיאל מרקוביץ מנהל קשרי הלקוחות במודיעין עילית, יחד עם מנהל קשרי הלקוחות הנכנס הרב שלמה ליכטשטיין, ביקרו במעונם של הרב מאיר קסלר,רבה של מודיעין עילית, הרב ישראל זיכרמן, רב 'אחוזת ברכפלד' והרב ליפא ליוש, רב שכונת 'גרין פארק' (חדשות בריאות)

(צילום: יח"צ)

עם כניסתו לתפקיד מנהל קשרי לקוחות של כללית במודיעין עילית, עלו הרב שלמה ליכטשטיין כשהוא מלווה במנהל המגזר החרדי במחוז מרכז הרב אברהם וייס ומנהל קשרי הלקוחות הוותיק במודיעין עילית הרב ירחמיאל מרקוביץ, למעונם של רבני העיר ורבני השכונות לעצה וברכה לקראת מלאכתו החשובה בדאגה לצרכי הרפואה והבריאות של תושבי העיר לקוחות כללית.

נציגי כללית מהמגזר החרדי ביקרו במעונו של המרא דאתרא הגאון רבי מאיר קסלר שליט"א, במעונו של הגאון רבי ישראל זיכרמן שליט"א רב 'אחוזת ברכפלד' ובמעונו של הגאון רבי ליפא ליוש שליט"א, רב שכונת 'גרין פארק'.

הרבנים שמעו מהנציגים סקירה על מערך הרפואה והבריאות של כללית במודיעין עילית, והביעו את הערכתם והוקרתם לפעילות של מנהלי קשרי הלקוחות הרב מרקוביץ והרב ליכטשטיין ושל העומד על גבם, מנהל המגזר החרדי במחוז, חבר הנהלת העיר הרב וייס, שפועלים ללא לאות עבור התושבים להנגיש ולהתאים את שירותי הבריאות האיכותיים עבור כלל הלקוחות מכל האוכלוסיות.

הרבנים שנתקלים מטבע הדברים במקרים הדורשים התערבות רפואית ומעורבות של קופות החולים, הכבירו שבחים והודו לנציגים על העשייה הברוכה ועל השותפות המלאה שבין כללית לקהל לקוחותיה במודיעין עילית בכל השכונות ובכל התחומים.

הרב וייס ציין בפני הרבנים את מלאכתם המסורה של הרב מרקוביץ והרב ליכטשטיין, שבתקופה הקצרה מאז מינויו הספיק לפעול רבות עבור הלקוחות, מה שניכר בעלייה המרשימה במספר לקוחות כללית כתוצאה משביעות הרצון הרבה הקיימת מפעילותם. הרב וייס מנה את המרכזים הרפואיים של כללית המעניקים שירות איכותי ומקצועי המותאם לצרכים של תושבי העיר, ממרכזי בריאות האישה, מרכזי בריאות הילד ושורה ארוכה של מרפאות ונותני שירות בהסכמים בכל רחבי העיר שלא משאירים תחום אחד ללא מענה מושלם ומלא.

הרב וייס העלה גם את נושא שיתוף הפעולה הצמוד עם הרבנים לאורך כל הדרך, כאשר הכל נעשה בהתייעצות ובשיתוף מלא של הנהגת העיר בכל המישורים כמו מוקדי הרפואה והלכה לפני צום יום הכיפורים שפעלו בשיתוף רבני העיר ומומחי כללית ועוד שורה ארוכה של מיזמים ושיתופי פעולה בין הרבנים לכללית במודיעין עילית.

הרב שלמה ליכטשטיין הודה לרבנים על האמון הרב בפעילותו ובכללית עצמה והצהיר כי יעשה ככל הניתן על מנת להקל על תושבי העיר בכל תחום ונושא שידרש, להגיע לפסגות של איכות ומקצועיות רפואית לצד שירות אדיב ואישי המותאם לצרכי האוכלוסייה.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר