אדום וכואב: המשטרה תפסה את השוקר החשמלי

פרשת משחטת 'אדום אדום' של תנובה: המשטרה פשטה על המשחטה, חקרה עובדים ותפסה את השוקר החשמלי, שעל פי תחקיר 'כלבוטק' שימש להימום הפרות.החקירה המשטרתית בארץ איננה היחידה בפרשה. גם משרד החקלאות האוסטרלי פתח בחקירה, בשיתוף עם הרשויות בישראל (חדשות, בארץ)

אברהם הלוי | כיכר השבת |
התעללות או התחשבות? שחיטה (אילוסטרציה: פלאש 90)

התפתחות בחקירת המטשרה שנפתחה בעקבות בעקבות תחקיר "כלבוטק": חוקרי המשטרה שפשטו על משחטת "אדום אדום" של חברת תנובה, מצאו את השוקר החשמלי שעל פי החשד שימש את העובדים המתעללים. מהמשטרה נמסר כי חקירת האירוע נמשכת וכי היום צפויים חשודים נוספים להיחקר.

כזכור, במסגרת התחקיר ששודר, צולמו עובדי המשחטה כשהם מזרזים עגלים על ידי שימוש במכשירי הלם חשמליים, תוך שימוש באלימות פיזית וגרירה באמצעות מלגזה.

כבר אתמול נחקרו שמונה מעובדי ומנהלי החברה, בהם עובדי קבלן ווטרינרים, וזאת בניסיון לבדוק את מידת מעורבותם בחשדות לעבירות על חוק צער בעלי חיים. צוות החקירה המיוחד נעזר בחומרים שקיבל מתכנית "כלבוטק", כראיה עיקרית בחקירה.

החקירה המשטרתית בארץ איננה היחידה בפרשה. גם משרד החקלאות האוסטרלי פתח בחקירה, וסגן שר החקלאות, פיליפ גלייד, אמר, כי משרדו בודק את הענייןבשיתוף עם הרשויות בישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר