זעזוע: צלב וכתובות נאצה על בית כנסת בקרית מלאכי

זעזוע בקרית מלאכי: מתפללי בית הכנסת "אברהם אטיאס", הופתעו לגלות בעת הגעתם לתפילת 'שחרית' הבוקר (רביעי), כתובות נאצה שרוססו על קירות בית הכנסת וצלב (בארץ)

קובי רוזן | כיכר השבת |
כתובות הנאצה, הבוקר (ילום: באדיבות משטרת מרחב לכיש)

זעזוע בקרית מלאכי: מתפללי בית הכנסת "אברהם אטיאס", הופתעו לגלות בעת הגעתם לתפילת 'שחרית' הבוקר (רביעי), כתובות נאצה על קירות בית הכנסת וצלב.

המתפללים מיהרו לנקות את הכתובות מיד לאחר התפילה, אך בהמשך מצאו כתובות דומות ברחובות סמוכים, ולאחר שדיווחו על-כך למשטרה מחקו גם אותן.

אחד המתפללים סיפר לאתר ynetכי "זו תחושה מגעילה לראות שמקללים ככה את האמונה שלך. התחושה שמישהו חדר לפה בשביל לנסות לחלל, הרבה יותר גרועה מכל תחושת פגיעה אחרת. זה אפילו לא כמו תחושה שפרצו לכאן, אלא הרגשה איומה הרבה יותר".

מאיר נעמן, מתפלל נוסף שהגיע לבית הכנסת, הוסיף: "אבא שלי בן ה-84 מגיע להתפלל פה בכל בוקר. הוא שומר על בית הכנסת הזה ומטפח אותו. לא רציתי שייתקל בכתובות, שאני ראיתי מיד כשהגענו. חיכיתי לסיום תפילת השחרית כדי לספר לו. בינתיים הזמנו משטרה שהגיעה למקום ולקחה טביעות אצבעות. אני מקווה שימצאו את הפושע שעשה את זה".

מפקד משטרת קריית מלאכי, סגן ניצב מוטי שיף, אמר: "אנו רואים את האירוע בחמרה רבה ובהתאם לכך נשקיע את המשאבים במשטרתיים על מנת להביא את החשודים לדין".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר