ישראל במלחמהישראל במלחמה

הכשרות הוסרה מהקייטרינג בגלל חשבונית

לאחר פשיטה שנערכה בקייטרינג "צ'ה גריל בע"מ" ביישוב סלעית שבשומרון הוחלט ברבנות להסיר את הכשרות מהקייטרינג בעקבות מציאת חשבונית של בשר לא כשר (אקטואליה)

צביקה גרוניך | כיכר השבת |
(צילום: שאטרסטוק )

במסגרת פשיטה שנערכה בקייטרינג "צ'ה גריל בע"מ" השוכן ביישוב סלעית שבשומרון על ידי מפקחי היחידה הארצית לאכיפת חוק איסור הונאה בכשרות מטעם הרבנות הראשית לישראל נתפסו עדויות לכאורה לקניית בשר טרף.

ברבנות הראשית טענו הבוקר (רביעי) כי העובדים במקום ניסו למנוע מהמפקחים להשלים את הביקורת במשרדי החברה ובמטבחה. במפעל הכחישו את הטענות על מציאת עדויות לקניית בשר טרף.

עם גילוי ממצאים אלו, הועברו הנתונים לרבנות האזורית דרום השרון אשר הודיעה על הסרת הכשרות מהקייטרינג. יש לציין כי אין זו הפעם הראשונה בה מוסרת הכשרות מהמקום בעקבות גילויים חמורים של בשר בלתי מזוהה.

לאור ממצאים אלו ולאור הסרת הכשרות מהמקום אין לאשר קבלת סחורה או עריכת אירועים באמצעות קייטרינג זה במקומות מושגחים.

שמעון, ממנהלי המפעל אמר בתגובה ל"כיכר השבת": "לא מצאו בשר טרף אלא מצאו חשבונית קנייה של אחד העובדים ובטעות הוציא חשבונית על שמנו והביא אותה למנהלת חשבונות בכדי להזדכות עליה במע"מ. לא מצאו בשר. אם היו מוציאים אז שהיו מסירים אבל לא מצאו".

"הם לא בדקו במה מדובר, הגיע בחור שלא רצה להמתין לי שאגיע. נסעתי כדי להיפגש איתו אך הוא לא רצה להישאר. הם שלחו לי שהם מסירים את הכשרות לאלתר אך אני מחכה שרב האחראי עלינו ישוב לארץ ונקיים פגישה בנושא. מה שיגידו לנו לעשות - נעשה", הוסיף המנהל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר