פרשות ראש הממשלה

גרסת נתניהו: לא ידעתי

ערוץ 2 פרסם פרטים מגרסת ראש הממשלה בחקירתו במשטרה. על פי הדיווח, נתניהו אמר לחוקרי המשטרה כי לא ידע על אספקת בקבוקי השמפניה לאשתו: "היא אדם עצמאי ואני אדם עצמאי". לגבי אספקת קופסאות הסיגרים אמר: "זה לא מאות אלפים בחווייתי אלא קופסת סיגרים פה, קופסת סיגרים שם"

ynet | כיכר השבת |
(צילום: Roy Alima/FLASH90)

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לחוקרי המשטרה כי לא ידע על אספקת בקבוקי השמפניה לאשתו: "היא אדם עצמאי ואני אדם עצמאי". כך דיווח הערב (יום ג') עמית סגל בערוץ 2. לגבי אספקת קופסאות הסיגרים אמר: "זה לא מאות אלפים בחווייתי אלא קופסת סיגרים פה, קופסת סיגרים שם".

לפי הדיווח, נתניהו אמר לחוקריו: "לא ידעתי על אספקת השמפניות ומתנות אחרות, אם היו, של מילצ'ן לרעייתי שרה. היא אדם עצמאי ואני אדם עצמאי, לא צריך לצפות בנושאים כאלה שאני אדע כל דבר".

לגבי הסיגרים, אמר נתניהו: "לא בדקתי כמה עולה כל סיגר ובוודאי לא את הסכום המצטבר לאורך שנים רבות. זה לא מאות אלפים בחווייתי אלא קופסת סיגרים פה, קופסת סיגרים שם". עוד אמר לחוקרים: "קניתי על חשבוני סיגרים רבים לאורך השנים".

לפני כשבועיים וחצי פורסם כי המיליארדר ארנון מילצ'ן טען בעדותו בפרשה זו (פרשה 1000) כי נתניהו ורעייתו הם שדרשו ממנו להעניק להם את טובות ההנאה. "ורודים", לפי הפרסום, הוא המונח שבו השתמשו שביקשו לחדש את אספקת בקבוקי השמפניה הוורודה ממילצ'ן, ו'עלים' היה שם הקוד לתיבות הסיגרים שהזרים מילצ'ן מדי שבועיים לראש הממשלה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר