כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה

צפו: הרכב עף באויר ונחת בחצר מפעל קוקה קולה

דרמה הערב בבני ברק: רכב שהחליק על הכביש הרטוב, התעופף באוויר, ונחת בעומק של שתי קומות, אל תוך מפעל קוקה קולה • גלריה ווידאו

החילוץ הערב בב"ב. צילום: עוזי ברק

תאונת דרכים חמורה הערב בכניסה לבני ברק, הסתיימה רק בנס, כאשר מהמקום פונו שלושה נפגעים במצב קל עד בינוני.

התאונה יארעה, כאשר רכב מסוג טיוטה הייס שהגיע מכיוון גשר קוקה קולה ופנה ימינה לרחוב השומר, איבד את השליטה - ככל הנראה עקב החלקה על הכביש הרטוב, הוא עלה על המדרכה ומשם נפל אל תוך חצר מפעל קוקה קולה – עומק של כשתי קומות.

המדובר ברכב השייך למשפחת הרב סניור מבני ברק, כאשר ברכב היו באותו זמן שלושה נוסעים. כוחות ההצלה הרבים שחשו למקום, מצאו בתוך הרכב שני פצועים שנכלדו בפנים, כאשר פצוע נוסף היה מוטל בסמוך, לאחר שעף מהרכב במהלך הנפילה. ככל הנראה הוא סובל מפציעת גב.

כוחות כיבוי מתחנת בני ברק חשו למקום, ותוך ניסור הרכב, הם חילצו ממנו את הלכודים. מצבם של כל הפצועים הוגדר כ"קל" עד בינוני, והם פונו באמבולנסים לבתי החולים.

לאורך כל זמן החילוץ, התאספו במקום מאות סקרנים. בחלקם עמדו והתפללו לשלום הפצועים, ובחלקם נדחפו לראות ואף נשענו על הגדר השבורה במקום, תוך כדי סיכון שלומם. מה שגרם לבסוף לכוחות המשטרה להרחיקם מהמקום, כמעט בכוח.

בעקבות התאונה, היה הכביש הסמוך לקוקה קולה סגור למשך כשעה, מה שגרם לפקקים גדולים במקום, המהווה כידוע את ציר הכניסה המרכזי לעיר.

בשעה זו הגיעו למתחם קוקה קולה בוחני התנועה של מחוז תל אביב במשטרה, והם בוחנים את נסיבות התאונה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר