רב מעללים

אם הילדים בבית-המשפט: ´הולכתי שולל אחרי סדיסט´

רגעי דרמה נרשמו אמש שוב במהלך דיון במשפטו של אליאור חן, המואשם בהתעללות חמורה בכמה ילדים. מ´, אם לילדים שחן התעלל בהם, החלה להקריא מונולוג נוקב וסוחט דמעות. היא כינתה את אליאור חן "סדיסט" ו"רשע", והבטיחה לילדיה: לא אפקיר אתכם שוב. דיווח (חדשות)

מנחם שוורץ | כיכר השבת |
אליאור חן (צילום: פלאש 90)

"אין די מילים בעולם שיתארו את הכאב, החרדה והצער שאני חשה כלפי מה שעברו והעברתי את ילדיי ובכלל את כולם. בטיפשותי, בתמימותי ובעיוורוני הולכתי שולל אחרי הסדיסט הזה, שסיפר שילדיי חולים". את הדברים הללו אמרה אמש בבית-המשפט אמם של הילדים בהם התעלל אליאור חן, שהפכה עם חשיפת הפרשה ל"עידת מדינה".

הטיעונים לעונש נערכו אמש בבית-המשפט השלום בירושלים. הסדר הטיעון שנרקם בין הפרקליטות לעורכי דינה של מ', אם הילדים, יכניס אותה אל מאחורי סורג ובריח לחמש שנים בלבד.

רגעי דרמה נרשמו אמש במהלך הדיון בבית-המשפט. מ' קמה על רגליה בתום הדיון והחלה להקריא מונולוג מצמרר מתוך דף. "לצערי הרב ראיתי את אותו איש מרושע, שעשה את הדברים החמורים בילדיי. הצער שלי כתוצאה מכך ילווה אותי לנצח. נפלתי כלפי ילדיי היקרים לי יותר מכל".

עוד אמרה מ': "הפכתי לעדת מדינה בשביל הילדים, כדי להראות להם שבמקום שאמא שתקה ולא הגנה עליהם עמדתי מולו ודיברתי ולא פחדתי למענם כדי שיידעו ששוב לא אפקיר אותם. ילדיי סופרים את הימים עד שנשוב ונתאחד. חשוב מכל: ילדי הקטן ששוכב בבית החולים צריך וזקוק לאימו ללא הפסקה. הילדים שלי צריכים אמא".

לפני כמה חודשים הוגש כתב אישום נגד אליאור חן, ובו שורת האשמות קשות של התעללות חמורה בילדים. בין סעיפי האישום: טלטול, הכאה, כפיתה, שריפת איברים, מניעת אוכל ושינה.

20 עמודים יש בכתב האישום, וכל עמוד חמור מקודמו. אליאור חן, לדברי הפרקליטות, עמד בראש קבוצה שביצעה את הוראותיו בדייקנות.

כך למשל בחנוכה לפני שלוש שנים, כשחברי הקבוצה בניצוחו של חן הכו עד זוב דם את בן השלוש במשפחה. על פי החשד, הם כפתו אותו בחבל וחסמו את פיו באמצעות כיפה. הם נעלו אותו בתוך מזוודה שאורכה כחצי מטר למשך יותר מ-24 שעות, מבלי שיאפשרו לו לאכול ולשתות.

באחת הפעמים, הם לקחו אותו למקווה בביתר עלית והשליכו אותו למים כמה פעמים באכזריות, עד שהתעלף.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר