ישראל במלחמהישראל במלחמה
צרות בצרורות

בניגוד להנחיות: רון קובי נוסע ברכב BMW

למרות שהוזהר שהוא נוהג בניגוד להנחיות משרד הפנים, רון קובי ממשיך להשתמש ברכב מסוג BMW בעלות 7.500 שקלים בחודש. קובי טוען: מדובר ברכב חלופי (חדשות, בארץ)

דוד הכהן | כיכר השבת |
רון קובי (צילום: דוד כהן, פלאש 90)

ראש עיריית טבריה, רון קובי, עובר לכאורה על תקנות משרד הפנים לאחר שבשבועות האחרונים הוא מתנהל עם רכב מסוג ב.מ.וו יוקרתי שעלות שכירותו כ־7,500 שקלים בחודש.

על פי הדיווח הבוקר (שלישי) ב'ישראל היום', לפי התקנות, סוג הרכב שבו רשאי ראש עיר להשתמש בו, תלוי במספר התושבים. ולמרות שכבר הוזהר על ידי בכיר במשרד הפנים לגבי הרכב שבו הוא משתמש, קובי נראה לאחרונה שוב כשהוא נוסע ברכב היוקרה של אותו היצרן.

על פי תקנות משרד הפנים, רשות אשר מספר תושביה אינו עולה על 100 אלף - בטבריה יש כ־46 אלף - מזכה את ראש העירייה ברכב שעלותו אינה עולה על 215 אלף שקלים, או ברכב חליפי בדמי שכירות חודשיים של 5,000 שקלים לכל היותר.

בעיתון דווח כי עלות שכירות רכב הב.מ.וו שבו נוסע קובי היא כ־7,500 שקלים בחודש. זאת לעומת האופל אינסיגניה שמשרתת אף היא את קובי, ועלות שכירתה פחותה משמעותית.

רון קובי מסר בתגובה: "הרכב שלי בטיפול, והביאו רכב חלופי תחתיו".

ממשרד הפנים נמסר בתגובה: "החשב המלווה מטעם משרד הפנים אישר שכירות רכב מסוג אופל לזמן קצר עד לקבלת רכב באמצעות ליסינג במכרז, כנדרש בחוק. מאז בחירתו של קובי לראשות העיר ועד היום לא יצא מכרז כזה והשכירות נמשכת זמן רב".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר