חצי מיליון ש"ח

שפיר השוותה את בן גביר להיטלר - ותתבע

עו"ד איתמר בן גביר יגיש תביעה נוספת נגד סתיו שפיר על סך חצי מליון ש"ח לאחר שהשוותה אותו ברשת הטוויטר, להיטלר. זו התביעה השנייה של בן גביר נגדה באותו הנושא (אקטואלי)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
(צילום: נעם ריבקין פנטון, פלאש 90)

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי 'עוצמה יהודית', יגיש תביעה נוספת נגד סתיו שפיר על סך חצי מליון ש"ח, זאת לאחר ששפיר השוותה הבוקר (רביעי) בחשבון הטוויטר שלה, בין בן גביר למנהיג גרמניה הנאצית אדולף היטלר.

שפיר הגיבה לציוץ שהעלה כתב 'ווינט' רן בוקר, בו ציין כי רינו צרור נזף הבוקר בשידור בגלי צה"ל בשפיר, לאחר שזו נזפה בו קודם על שאפשר לעו"ד בן גביר להתראיין בשידור. שפיר צייצה בתגובה: "‏‎רן היקר, בלי להשוות, חלילה - את היטלר היית מעלה לשידור? חופש ביטוי כן - הסתה לגזענות, לא. חופש ביטוי כן, פגיעה בדמוקרטיה - לא. בלי פחד".

כזכור, בן גביר כבר הגיש בתקופת מערכת הבחירות הקודמת, גם אז בזמן הדיונים בוועדת הבחירות, תביעה נגד שפיר לאחר שגם אז השוותה את אנשי עוצמה יהודית לנאצים. לאחרונה הוגש כתב הגנה מטעמה של שפיר, והתביעה נגדה עדיין מתנהלת בבית המשפט.

לאחר דבריה של שפיר הבוקר, מודיע בן גביר כי יגיש נגדה תביעה נוספת על סך חצי מליון ש"ח: "סתיו שפיר, שהתחברה למחפיץ הנשים אהוד ברק ממשיכה להסית ולעשות זילות לשואה מחמת חוסר ידע משווע, וממשיכה להשוות את גדולי רוצחי העם היהודי לנאמניו ואוהביו. הגיע הזמן לעצור את ההסתה הפרועה שלה והגיע הזמן שתדע היא וכל מי שיסית כי יש מחיר לדבריו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר