יח"צ חריג

הפרקליטות פרסמה סרטון הסברה למשפט נתניהו

בצעד חסר תקדים, מפרסמת היום הפרקליטות סרטון שמטרתו להסביר את ההתנהלות בתיקי ראש הממשלה נתניהו, שמחר יחל שלב העדויות הדרמטי במשפטו המתוקשר. צפו (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |

לא ברור ממתי פרקליטות המדינה מפעילה קמפייני יח"צ לעצמה, אבל מסתבר שתיקי נתניהו גורמים לה לעשות את זה. הבוקר (ראשון), פרסמה הפרקליטות סרטון בכיכובה של דוברת הפרקליטות, הילה קובו, בו היא מסבירה היכן נמצאים תיקי נתניהו כעת מהבחינה המשפטית.

בטקסט המצורף בטוויטר נכתב, "לקראת פתיחת שלב ההוכחות בתיקי האלפים, הנה סרטון קצר שמסביר על ההליך עד עתה ומעתה. בשלב ההוכחות בית המשפט ישמע את ראיות התביעה וההגנה - והוא זה שיכריע. התביעה תעשה ככל יכולתה כדי שהמשפט יתנהל ביושר, בהגינות, במקצועיות ובצורה מכבדת".

כזכור, בשבוע שעבר, שופטי בית המשפט המחוזי בירושלים קיבלו את בקשתם של פרקליטי ראש הממשלה בנימין נתניהו שלא לחייבו להתייצב באולם בדיונים שעדותו של מנכ"ל וואלה לשעבר, אילן ישועה צפויות להישמע.

יחד עם זאת, הדגישו השופטים כי על ראש הממשלה להתייצב לדיון מחר, יום שני, למעט עדות ישועה. בין היתר, ינכח נתניהו בדברי הפתיחה מטעם המאשימה.

בבקשה לבית המשפט, אמרו פרקליטי נתניהו כי עדותו של ישועה לא נוגעת לנתניהו עצמו. בין היתר בשל העובדה שמעולם לא שוחח או נפגש עם ישועה.

בית המשפט כתב בהחלטתו כי ""לאחר עיון בבקשה ובעמדת המדינה שלא הביעה התנגדות לבקשה, ובהנחה שהמבקש מבין את המשמעותיות של אי התייצבותו, לרבות אי העלאת טענות בהמשך הנובעות מהיעדרותו, אנו נעתרים לבקשה, ובשלה זה פוטרים את המבקש מהתייצבות כאמור".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר