"מאחל הצלחה לכולם"

עמיר פרץ: "לא אתמודד לנשיאות המדינה"

בעוד כחודשיים, יסיים רובי ריבלין את תפקידו כנשיא המדינה, ואחד השמות הבולטים שעלו - היה השר עמיר פרץ, שהודיע הערב, כי החליט לא להתמודד על התפקיד הנחשק (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
עמיר פרץ (צילום: Tomer Neuberg/Flash90)

השר עמיר פרץ - יו"ר מפלגת העבודה לשעבר, הודיע הערב (רביעי), כי החליט לא להתמודד על התפקיד מספר 1 - נשיאות המדינה.

בפוסט שפרסם עמיר פרץ הוא כתב: "שלום לכולם, מבקש לשתף אתכם בכמה מילים אישיות וכנות, ממני אליכם. כמי ששמו עלה לא אחת בהקשר להתמודדות הקרובה על תפקיד נשיא המדינה, אני רוצה להודיע שלאחר ששקלתי את הדברים בכובד ראש החלטתי לא להתמודד על התפקיד. כשאסיים את הכהונה הנוכחית ארצה לפנות לאפיקים חדשים ולהקדיש יותר זמן למשפחתי הקרובה".

"היה קשה לי מאוד לעשות למען משפחתי במהלך 37 שנותיי בשירות הציבור. ואני רוצה להודות לאזרחים אותם אני פוגש יום יום שריגשו אותי מאד כשראו בי מועמד ראוי עבורם. אני מבקש גם להודות מקרב לב לחברי הכנסת ואנשי הציבור הרבים מכל הקשת הפוליטית שהביעו תמיכה והציעו את עזרתם".

"הדמוקרטיה הישראלית אפשרה לי, ילד שנולד במרוקו וגדל במעברה להגיע למקומות החשובים ביותר ולהשיג הישגים עבור אזרחי ישראל כולם. היה לי הכבוד לתרום לביטחון ישראל, לחברה הישראלית ולאדם העובד. מבחינתי זו זכות גדולה, ועדות על כך שלמרות כל הקשיים מדינת ישראל היא ארץ של אפשרויות רבות עבור כל אדם".

"בכוונתי להמשיך לתת מעצמי עבור הציבור הישראלי בכל מקום שאהיה. הדבר שהניע אותי תמיד זו אהבת האדם באשר הוא אדם, ללא הבדל של דת, מין, מגזר, עדה או עמדה פוליטית. אם מסתכלים מעבר לפוליטיקה מבינים שיש לנו אזרחים נהדרים אנשים טובים שחיים אחד עם השני ובשעת מבחן תמיד נרתמים זה למען זה בסולידריות נדירה".

לסיום כתב פרץ: "אני מאחל בהצלחה לכל המתמודדים, על התפקיד החשוב והמאתגר בתקופה הזו. עבודה רבה לפניהם בקירוב הלבבות ובפיוס הלאומי שכל כך נדרש בעת הזו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר