יחד עם צוות לשכתה

השרה לשוויון חברתי מירב כהן סיירה במטה איחוד הצלה

השרה קיבלה סקירה מקיפה מראשי הארגון על כלל הפעילות ועל הפרויקטים אותם נטל איחוד הצלה בסיוע למלחמה בנגיף הקורונה (חדשות הבריאות)

(צילום: יח"צ)

השרה לשוויון חברתי מירב כהן סיירה יחד עם צוות לשכתה במטה הארצי איחוד הצלה בירושלים. מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק יחד עם סמנכ"ל המבצעים דב מייזל, לינור אטיאס מנהלת ידידי איחוד הצלה בישראל, מנהל אגף מבצעים מושיקו מוסקוביץ ואחראי קשרי ממשל בארגון שבי רפפורט השתתפו בסיור המיוחד במהלכו ביקרה השרה במוקד המבצעי הנותן מענה ללמעלה מ- 1800 קריאות חירום מדי יום.

במהלך הסיור הפתיעו מתנדבי פרויקט תן כבוד כאשר ערכו בהפתעה מסיבת יום הולדת 86 לקשיש ניצול שואה אשר מתנדבי הארגון מגיעים אליו במסגרת הפרויקט מדי שבוע.

השרה מירב כהן אמרה לאחר הביקור, "איחוד הצלה הוא גוף שכל כולו עסוק בהצלת חיים ובנתינה. העשייה של "איחוד הצלה" תורמת רבות לערבות הדדית, לאחדות בעם ולחיזוק החוסן הלאומי שלנו. הסיוע שמגישים מתנדבי הארגון, בהגעה לאירועי חירום ומתן עזרה ראשונה, בהגעה לבתים של אזרחים ותיקים או בשיחות להפגת בדידות מרחוק שמקיימים במסגרת הפעילות המשותפת עם המשרד לשוויון חברתי, ללא חשיבות מי הוא האדם הנזקק - יהודי, ערבי, חילוני גמור או דתי חרדי, נותנים לכולנו תקווה שהשאיפה שלנו ליצירת חברת מופת וחיים משותפים, ניתנת להשגה".

מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק, אמר "אנו מודים לשרה לשוויון חברתי מירב כהן שהגיעה ללמוד באופן בלתי אמצעי על כלל הפעילות של אלפי מתנדבי איחוד הצלה. אנו בטוחים כי שיתופי הפעולה שכבר מתקיימים עם המשרד לשוויון חברתי יעמיקו ויתרחבו מתוך מטרה משותפת לתת מענה לכלל האוכלוסייה אך עם דגש על האזרחים הוותיקים וניצולי השואה שם אנו נדרשים לבצע התאמות ותשומת לב מיוחדת לתת להם את השירות הטוב ביותר למען שמירה על בריאותם השלמה.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר