"מי יודע מה הפגיעה"

נתניהו תקף את בנט: "הביא אותנו למקום הראשון בעולם"

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו, תקף הערב בחריפות את בנט, ואמר: "אזרחי ישראל נמצאים בסגר כבר 3 חודשים רק בלי פיצויים, כשנצא מהגל הזה, זה לא יהיה בזכות בנט" • צפו (TV)

יוני גבאי | כיכר השבת |
בנימין נתניהו, הערב (צילום: הפייסבוק של נתניהו)

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו מסר בשעה האחרונה (ראשון) הצהרה מיוחדת לתקשורת, בעקבות, כך לטענתו, מחדלי ממשלת בנט-לפיד בטיפול בנגיף הקורונה. "כיכר השבת", העביר את ההצהרה בשידור חי.

נתניהו פתח ואמר: "בנט אומר 'אין סגר אז אין פיצויים'. אבל בפועל כבר שלושה חודשים אזרחי ישראל נמצאים בסגר - סגר לא-רשמי של בידודים המוניים. אזרחים, עסקים ועצמאים נפגעים כלכלית יום-יום מהקורונה ולא מקבלים שום סיוע מהממשלה. אנחנו הבאנו מיליוני חיסונים, הוצאנו את ישראל ראשונה בעולם מהקורונה ונתנו פיצוי כלכלי לכל מי שנפגעו ממנה".

"בנט", הוסיף נתניהו, "הביא אותנו למקום הראשון בעולם במספר החולים לנפש, והוא לא נותן כלום לאזרחים ולעסקים. בפועל הוא והממשלה מעלים את מחירי הדלק, מעלים את מחירי המזון, מעלים מחירים ומעלים מיסים. כל העולם יצא מגל האומיקרון, אבל כשאנחנו נצא זה יקרה לא בזכות בנט אלא למרות בנט, ומחיר היציאה מגל האומיקרון יהיה הרבה יותר גבוה מאשר במדינות אחרות."

"אם הממשלה המשותקת הזאת רק היתה מקבלת החלטות, אם רק היו מצמצמים התקהלויות ומגבירים חיסונים למבוגרים ולילדים, היינו חוסכים אלפי חולים קשים ומאות אלפי חולים אחרים שחלקם יסבלו מתופעות לוואי ותסמינים במשך שנים רבות. גם אף אחד לא יכול לצפות מה תהיה הפגיעה ארוכת הטווח בהמוני הילדים שחלו בגלל מדיניות ההדבקה ההמונית של בנט".

"בנט", עקץ נתניהו את ראש הממשלה על הריאיונות שקיבל בסופ"ש בעיתונות המודפסת, "לא משנה כמה תראיין את עצמך לדעת בעיתונים, אזרחי ישראל מבינים שלמענם אתה לא עושה כלום".

19:44

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר