המשפחה באבו כביר

היעלמות ספיר נחום: חשוד נוסף ברצח נעצר

לאחר שאתמול נמצאה גופת אישה בבאר סמוך ליישוב איבטין - באזור בו התמקדו החיפושים אחר ספיר נחום, עדיין לא ברור האם מדובר בגופת ספיר - המשפחה עושה את דרכה לאבו כביר (חדשות)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
בן גביר אמש, עם משפחתה של ספיר (צילום: ללא קרדיט)

בוחני המעבדה הפלילית של המשטרה מנסים לוודא את זהות הגופה שנמצאה אתמול (ראשון), בשעת צהרים מאוחרת, במחוז חוף סמוך ליישוב איבטין, ולהבין אם זו אכן גופתה של ספיר נחום.

כעת, בני המשפחה של ספיר, בדרכם למכון המשפטי באבו כביר, על מנת לערוך זיהוי סופי לגופה שנמצאה כאמור אתמול בתוך באר סמוך ליישב איבטין.

בינתיים, מלבד בן הזוג של ספיר - ולא חלאילה בן ה-34, שמוגדרת נעדרת כבר מעל 12 יום, נעצר היום חשוד נוסף שלכאורה מעורב ברצח של ספיר.

אתמול, כזכור וכפי שדווח ב'כיכר השבת', מעט לאחר השעה 17:30, פרסמה המשטרה כי שוטרי משטרת ישראל איתרו במחוז חוף סמוך ליישוב איבטין, בתא שטח אשר כבר סומן ונסרק - גופה אשר טרם זוהתה. והחקירה נמשכת.

על בני משפחתה של נחום עברו אמש שעות מורטות עצבים. במהלך הערב הגיעו האחים וכן מפקד תחנת המשטרה שריכז את החיפושים לבית כדי לעדכן את בני המשפחה במציאת גופה. יחד עם זאת, כאמור, טרם נקבעה זהותה של הגופה.

חבר הכנסת איתמר בן גביר, שביקר אתמול בעכו, נכנס גם הוא לבית המשפחה. בצאתו מהבית אמר ח"כ בן גביר: "אני מתפלל שהקדוש ברוך הוא יתן להם כוחות, באתי לומר להם משפט אחד שאני אוהב אותם ועם ישראל אוהב אותם. הייתי בכנס בעכו, שמעתי את התושבים, את הפחד. אסור להחביא את הדברים מתחת לשטיח, יש כאן בעיה קשה ואני מדגיש לא מדובר בכל הערבים, אבל אלה מתוכם שהפכו לאויב ושהחליטו למרר את חיי התושבים, צריך לטפל בהם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות