כצל´ה: "אני מוחה על מעצר גדול הדור"

בחוגי הציונות הדתית זועמים עלמעצר הרב דב ליאור - רבה של קריית ארבע: "אני קורא לכל ראשי הישיבות, מדין מחאה על ביזיון כבוד התורה לקרוא לתלמידיהם לצאת מבתי המדרש ולהגיע בשעה 16:00 לרחבת מגרש הרוסים כדי לזעוק זעקה גדולה ומרה על ביזיון התורה", נאמר בהודעה שהוציא חה"כ יעקב כץ (בארץ)

יוסי וייס | כיכר השבת |

הכתובת היתה על הקיר, אבל בחוגי ה"אתחלתא דגאולה" לא האמינו שזה יגיע. מעצרו היום של הרב דב ליאור, היכה בתהדמה את חוגי הציונות הדתית, המסרבים מאז להירגע ומטכסים כעת עצה כיצד לפעול נוכח המעצר.

בהודעה זועמת שהוציא דוברו יו"ר האיחוד הלאומי חה"כ יעקב כץ, נאמר כי "יו"ר האיחוד הלאומי חה"כ יעקב כ"ץ (כצל´ה) שמע בזעזוע נורא על מעצרו של מו"ר גדול הדור הגאון הרב דוב ליאור שליט"א ע"י שוטרים בכביש המנהרות".

"אני קורא לכל ראשי הישיבות, מדין מחאה על ביזיון כבוד התורה לקרוא לתלמידיהם לצאת מבתי המדרש ולהגיע בשעה 16:00 לרחבת מגרש הרוסים כדי לזעוק זעקה גדולה ומרה על ביזיון התורה", אומר כצל´ה, "אנו חברי הכנסת של האיחוד הלאומי נקרא לכל חברי הבית להצטרף ולהפגין עם שוחרי התורה ולומדיה".

הודעתו של כצל´ה, מצטרפת לזו של חה"כ מיכאל בן ארי, שדרש לפטר את השר לבטחון פנים. "כלפי מנהיגים ערבים המשטרה מתנהגת בכפפות של משי, וכאן מבזים גדול בישראל", אמר בן ארי.

גם פעיל הימין ברוך מרזל הגיב על מעצרו של הרב ליאור: "אנו מתייחסים למעצרו של פוסק ההלכה בציבור הדתי - רב ישיש בן 80, כאילו היו עוצרים את הרב אלישיב או האדמו"ר מויז'ניץ".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר