"אבא שלכם היה גיבור"

לקראת יום הזיכרון: נתניהו ורעייתו נפגשו עם היתומים הצעירים ואלמנות צה"ל

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב יחד עם רעייתו שרה עם אלמנות ויתומי צה״ל לקראת יום הזיכרון. במהלך המפגש המרגש סיפר כל ילד על אביו ועל הזיכרונות שמלווים אותו (חדשות בארץ)

(קובי גדעון, לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב (ראשון) יחד עם רעייתו שרה עם אלמנות ויתומי צה״ל לקראת יום הזיכרון. במהלך המפגש המרגש סיפר כל ילד על אביו ועל הזיכרונות שמלווים אותו.

אלמנתו של סא"ל מוחמד חיר אל דין ז"ל, שנהרג בהתקלות במהלך מבצע מיוחד בחאן יונס בשנת 2018, סיפרה כי תחילה היה קשה לבנה לשמוע את ההגדרה "יתומים", אבל כיום הוא מחכה ללכת למפגשים שתורמים לו רבות. רה"מ אמר לבניה, אחמד ורם: "אבא שלכם היה גיבור גדול. זו זכות גדולה להיות בנים של גיבור גדול. לא כל אחד יכול להגיד את זה. את זה אני אומר לכם כמי שיודע לא רק על הפעולה שבה הוא נפל, אלא גם על דברים נוספים שאני עדיין לא יכול לחלוק. שזה ילווה אתכם כל החיים – אבא שלכם היה גיבור גדול, גיבור אמיתי. זו זכות גדולה, עם כל הכאב הגדול מאוד".

איריס, אלמנתו של סגן שמוליק חלפון ז"ל שנפל בקרב במלחמת לבנון השנייה בשנת 2006, סיפרה כי בעבר ראיינו את בנה ליעד ושאלו אותו: 'למה אתה מתגעגע?', אז הוא ענה: "איך אתגעגע אם אני לא הכרתי אותו". הגב' נתניהו אמרה לליעד כי הוא נושא את הגנים של אביו, הוא חלק ממנו. עוד הוסיפה כי "מאחורי כל שם של נופל יש משפחה, ועם הסיפורים שלכם אנחנו זוכים להכיר קצת מכל משפחה".

שרה נתניהו אמרה במפגש: "ראש הממשלה היה אומר לי: 'אני לא רוצה שאף אימא תרגיש את מה שאימא שלי עברה, ולא רוצה שאף אישה תעבור את זה'. לא על הבעל שלה, לא על הילד שלה ולא על האח. מי שעובר את זה, וזה כל כך חזק אצלו, חושב על הדברים האלה. אז שתדעו שיש כאן מישהו שחושב עליכם ודואג לכם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר