כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
ברקע יללות האמבולנסים

רה"מ וראש העיר התייחסו לפיגוע בטקס: "המחבל התחפש ליהודי"

בטקס שנערך בשעה זו ב'יד לבנים', השתתפו כל בכירי המדינה, כאשר ברקע נשמעו יללות האמבולנסים שפינו פצועים לבית החולים | "הפיגועים האלה באים בציפייה שיוכלו לנו ויעקרו אותנו מכאן", אמר נתניהו בטקס (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
נתניהו היום בטקס ביד לבנים (צילומסך)

ברקע יללות האמבולנסים שמפנים את הפצועים מהפיגוע לפני שעה קלה (שני) בירושלים, החל טקס האזכרה לחללי מערכות ישראל של ארגון "יד לבנים", בירושלים.

ראש הממשלה נתניהו התייחס בפתח דבריו לפיגוע שקרה כאשר נכנס לטקס ואמר: "לפני דקות אחדות, לא רחוק מכאן, נעשה ניסיון נוסף לרצוח את אזרחי ישראל. הפיגוע הזה, במקום הזה, ברגע הזה, מזכיר לנו שארץ ישראל ומדינת ישראל נקנות בייסורים רבים".

"הפיגועים האלה", הוסיף ראש הממשלה: "באים בציפייה שיוכלו לנו ויעקרו אותנו מכאן, ואם הם יכלו היו רוצחים את כולנו. אבל הם לא יכלו לנו ואנחנו יכולנו להם. הקמנו מדינה לתפארת עם צבא לתפארת ומשטרה לתפארת, במחיר קורע לבבות".

ראש העיר ירושלים שדיבר מיד אחריו, אמר: "לפני כחצי שעה בוצע לא רחוק מכאן פיגוע דריסה. בהתחלה היה חשש שמא מדובר בתאונה כי המחבל התחפש ליהודי אבל לא".

עוד הוסיף ליאון בנוגע לפיגוע ליד שוק מחנה יהודה: "גם היום אויבנו ממשיכים לנסות לפגוע בנו. אני שולח מכאן החלמה מהירה לפצועים".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר