נערים נפצעו קל

תאונה סמוך ליד מרדכי: אוטובוס מלא בנערים נפגע ממשאית

בתאונה שהתרחשה בצהריים בין אוטובוס שהיה מלא בנערים לבין משאית - נפגעו מספר אנשים באורח קל | החשש הראשוני היה כי מדובר באירוע רב נפגעים (חדשות בארץ)

קובי רוזן | כיכר השבת |
האוטובוס שנפגע (איחוד הצלה)

חסדי שמיים: לפני שעה קלה (שני) ארגוני החירום וההצלה, הכריזו על תאונת דרכים בדרום כ'אר"ן' (אירוע רב נפגעים), אך כעבור דקות התברר, כי בחסדי שמיים רק כמה אנשים נפגעו - וכולם הוגדרו באורח קל.

בתאונה שהתרחשה בין אוטובוס שהסיע מספר רב של נערים, לבין משאית, סמוך לכניסה לקיבוץ יד מרדכי, ישנם מספר נפגעים.

על פי איחוד הצלה, "החובשים של איחוד הצלה מעניקים סיוע למספר נפגעים (חלקם ילדים) שבשלב זה מצבם מוגדר קל".

אושרת בורפקר חובשת איחוד הצלה מסרה: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ואוטובוס. הענקנו בזירה סיוע ראשוני לנהג האוטובוס שנפצע באורח בינוני ול-17 נערים ונערות שנפצעו באורח קל. עקב אופי האירוע פעלו במקום גם צוותי חוסן - היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה".

מהמשטרה נמסר: "כוחות המשטרה הוזעקו לפני זמן קצר סמוך ליד מרדכי, בעקבות דיווח על תאונה בין אוטובוס למשאית. עפ"י דיווח ראשוני, במקום ישנם מספר פצועים במצב קל. השוטרים החלו לחקור את נסיבות התאונה. כמו כן, במקום ישנם שיבושי תנועה".

מדוברות המועצה האזורית חוף אשקלון נמסר: "בהמשך לתאונה בין משאית לאוטובוס בסמוך ליד מרדכי. מדובר באוטובוס שהסיע נערים ממוסדות החינוך של מ.א. שער הנגב. כרגע במקום פצוע אחד קל הנהג, וכמה נפגעי חרדה".

חובשי רפואת חירום רכובים על אופנוע מד"א דביר מרציאנו אשכנזי עומר כספי סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו אוטובוס מלא עם נערים בני 12 עד 18, כולם היו בהכרה מלאה והתהלכו. ביצענו מיון ראשוני וריכזנו את כל נוסעי האוטובוס במבנה סמוך, 17 מהנוסעים שנחבלו נזקקו לטיפול רפואי, ביצענו בדיקות רפואיות, הענקנו להם עזרה ראשונה ופינינו אותם לבית החולים כשמצבו של אחד הנהגים בינוני והשאר במצב קל."

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות