חנוכת בית מפתיעה

בית שמש: האחות יילדה תינוקת בחניון המרפאה; "פעם ראשונה"

ביום הפתיחה של מרפאות הדסה בבית שמש – האחות הראשית יילדה תינוקת בחניון המרפאות: "אני אחות בהדסה כבר 30 שנה, וזו הפעם הראשונה שבה יילדתי" (בארץ)

דוד הכהן | כיכר השבת |
"פעם ראשונה שאני מיילדת" (צילום: דוברות הדסה)

בית החולים הדסה חנך היום (חמישי) שלוחה חדשה של מרפאות בעיר בית שמש. בשעות הבוקר, מייד עם פתיחת המרפאות החדשות, הבחינה ריקי בן דוד, האחות הראשית ששהתה בחניון בית החולים, באשה הרה הנמצאת בשלבי לידה פעילה.

דוד החלה ליילד את האישה כבר בחניון המרפאות החדשות כאשר כעבור דקות ספורות נולדה התינוקות החדשה בחניון כשהיא בריאה ושלמה: "נבחרתי להיות האחות האחראית של "הדסה בית שמש" ובדיוק התחלנו לקבל את המטופלים הראשונים במרפאות שלנו", סיפרה בן דוד.

ריקי, אחות וותיקה בהדסה, התרגשה עמוקות מהאירוע: "אני אחות כבר 30 שנה, כל השנים עבדתי במחלקות שונות בהדסה וצברתי המון ניסיון אבל לא הזדמן לי ליילד. זכיתי בחוויה טובה ובאמת הרגשתי שעזרתי באותם רגעים והיום בטקס הרשמי של פתיחת המתחם יהיה לי באמת מה לספר לכולם".

"אני עוסקת במקצוע מדהים שמלווה אותך 24/7", אומרת ריקי. "אני אחות תמיד. זה לא משנה אם את בבית החולים או מחוצה לו, תמיד תוכלי להגיש עזרה רפואית ולסייע בהצלת חיים, כשאת במקום הנכון בזמן הנכון".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר