נס באשדוד

לעיני אימם: בת 7 טבעה, אחיה הגדולים טבעו בניסיון להצילה

האם שהייתה על החוף שיחזרה את הנס בחוף הים: "אין לי הסבר מהיכן הגיחו המלאכים הטובים, שנאבקו דקות ארוכות להציל, זה היה נראה כנצח" (חדשות)

| כיכר השבת |
(צילום: חיים גולדברג, פלאש 90)

חמישה ילדים, אחים, טבעו אמש (חמישי) בים באשדוד אל מול עיני אמם שהייתה עם שני ילדים נוספים על החוף. תחילה טבעה הילדה הקטנה בת ה-7, ואחריה אחיה הגדולים שניסו להצילה.

לבסוף, קבוצה של גולשים שהיו בסביבה, בהם נער בן 15 בלבד, הצליחו להוציא אותם מהמים.

הגולש מוריס בן שימול סיפר ל'כאן חדשות': "שמענו מלא צעקות של האמא מהחוף. ראינו את הילדים תופסים את הילדה שכבר שקעה. גם הילדים התחילו להיסחף ולהיטרק על הסלעים".

"כשהגענו, ראינו את העקב של הילדה בפוקס, כשהיא כבר שקעה. חבר שלי משך את הרגל שלה - והופ הוצאנו אותה אחרי שהיא בלעה כבר טונות של מים. שמנו שני ילדים על כל גלשן. אחד מהם, שהיה יותר בוגר, תפס בחוט מאחורה ולא הצלחנו לצאת. נשברו עלינו גלים, אז חתרנו לעומק, עקפנו את הגלים ויצאנו דרך חוף אחר. זה היה ממש נס".

האם כתבה אחרי האירוע: "הגדולה פסקה בנחרצות שכבר 'ראתה את המוות'. אין לי הסבר מהיכן הגיחו המלאכים הטובים הללו. הם נאבקו דקות ארוכות להציל. הם נאבקו משך זמן, שהיה נראה כנצח, עם הגלשן, כשבתי הקטנה אמורה להיות עליו, רק שהגלים העצומים, מחבלים במטרה הנשגבה. הם מעיפים תגלשן כלפי לב הים והקטנה בין חיים למוות. ברחמי שמים עצומים, מלאכים, שליחים נאמנים מידיו הרחומות של אלוקי, הוכיחו בגבורה עילאית, "שאין דבר העומד בפני הרצון". והילדות על הגלשן שכבר שומר על יציבותו. כך גם הגלשן הנוסף, כבר יציב ובטוח, ב"ה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר