הותר לפרסום

תושב טבריה, אב לשניים; זה ההרוג מפגיעת הנ"ט בדוב"ב

שלום עבודי השם יקום דמו, תושב טבריה שעבד קרוב ל-34 שנים בחברת החשמל - הוא זה שנהרג אתמול מפגיעת טיל הנ"ט שנורה לעבר מושב דוב"ב בגליל העליון (דיין האמת)

דוד הכהן | כיכר השבת |
שלום עבודי הי"ד (צילום: רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א)

פגיעת טיל הנ"ט אתמול (ראשון) במושב דוב"ב בגליל העליון: כעת הותר לפרסום שמו של עובד חברת החשמל שנהרג מירי חיזבאללה במהלך עבודתו.

שמו של ההרוג הוא שלום עבודי הי"ד, בן 56, נשוי לאורלי ואב לשניים היה תושב העיר טבריה. שלום עבד כ-34 שנים בחברת החשמל באחזקת רשת החשמל בצפון הארץ.

אתמול, ירי נ״ט פגע בצוות עובדי חברת החשמל בשעה שעבדו, בתאום עם כוחות הביטחון, באזור מושב דוב״ב לתיקון קווי חשמל שנפגעו מירי קודם, שמספקים חשמל למשקים ומתחמים חיוניים באזור. לצערנו הרב, שלום נהרג מפגיעה ישירה ובשעה זו, משטרת ישראל מסרה למשפחתו את ההודעה על מותו.

מחברת החשמל נמסר בתגובה: "אנו מרכינים ראש על פטירתו. עובדי וגמלאי החברה כואבים את מותו ומשתתפים בצערה הכבד מנשוא של משפחתו".

מנכ"ל חברת החשמל, מאיר שפיגלר מסר: "הלב דואב והנפש ממאנת לקבל את הבשורה המרה בדבר נפילתו של חברנו, שלום עבודי, בשעה שעבד להחזיר את אספקת החשמל לתושבי הצפון. שלום היה נאמן לערכי החברה ומחויבותה ללקוחותיה ואנו כואבים את לכתו. יהי זכרו ברוך".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר