"זו בגידה בלוחמים"

הזוי: בזמן שהקצין נלחם בעזה, המינהל האזרחי הרס את ביתו בעמונה

הבוקר, כשהקצין נלחם ברצועה, פשטו כוחות משטרה על ביתו שבישוב עמונה והחריבו אותו עד היסוד. "כשהוא יחזור מהמלחמה הוא יגלה שאין לו בית. זאת בגידה בו ובכל הלוחמים" (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
הרס בית הקצין בעמונה

המשטרה והמינהל האזרחי הרסו הבוקר (רביעי) בית בעמונה וכעת מתברר, כי הבית שייך לקצין בצה"ל, שבכלל נמצא כעת בעומק הקרבות בעזה.

נ', הקצין שביתו נחרב הבוקר, הוא אחד מחברי הגרעין המתחדש בעמונה שהתגייס לפני כשנה וחצי לחטיבת כפיר, והיה באמצע קורס קצינים כשנקרא להצטרף ללחימה בעזה.

כוחות גדולים של משטרה ומנהל אזרחי פשטו כאמור הבוקר על ביתו בו התגורר יחד עם מספר חברים נוספים והחריבו אותו עד היסוד.

בשל העובדה שהוא נמצא באמצע הרצועה וחסר טלפון סלולרי, מנועים אפילו התושבים לעדכן אותו בדבר ההרס.

"נ' יחזור מהמלחמה ויגלה שאין לו בעצם לאן לחזור", אמר הבוקר בעצב בועז שפיץ, אב המשפחה שביתה נהרס הבוקר. "בזמן שהוא וחבריו מוסרים את נפשם בעזה למען המדינה, מגיעה המדינה לפנות בוקר ומחריבה את ביתו עד היסוד. זו תקיעת סכין בגב ובגידה בו ובכל הלוחמים. העיקר דיברו על ביטול הליכי האכיפה כלפי הפרות בנייה של דרוזים, אבל כנראה שדמם של מתיישבים חלוצים סמוק פחות בעיני המערכת".

הרס בית הקצין בעמונה

חגי , גיסו של נ' כתב הבוקר: "גיסי לוחם! גיסי שהוא כמו אחי נלחם עכשיו בעזה. כבר שבועיים שלא דיברנו. שבועיים שהמחשבות והדאגה אליו לא נותנת מנוחה. יש הרבה אמונה בה' שהוא במקום הנכון ושהוא יחזור בריא ושלם בגוף ובנפש הביתה. אבל גיסי לוחם עוד הרבה לפני. הרבה לפני המלחמה. גיסי מגיל קטן לוחם של הארץ הזאת. כילד שגדל בעמונה על ערכים של אהבת העם והארץ. שכבר כילד קטן קיבל את הכאפה של החיים מהמדינה. כש6 שוטרים הרימו והוציאו אותו בכוח הבית. ולמרות הקשיים שעבר הוא אף פעם לא נשבר. להפך, הוא רק התחזק מזה".

עוד הוא הוסיף ואמר: "כבר כנער צעיר השקיע את כל מה שיש לו לטובת ארץ ישראל. התנדב בחוות, בנה כמה גבעות ומסר את נפש בשביל ארץ ישראל. היום, כשגיסי נלחם בעזה למען העם והארץ. הוא "חושב" שיש מי ששומר בשבילו על הבית! שומר לו על העורף. הוא כל כך מרוכז בלחימה קדימה שהוא בכלל לא חושש ממה שקורה מאחור. אבל בעוד כמה ימים או שבועות, כשהוא יצא מהלחימה ויפתח את הפלאפון, הוא יגלה שהרסו לו את הבית. הרסו לו בפעם השלישית את הבית בעמונה. הבית שהוא כל-כך אהב. הבית שבכל יציאה הכי קטנה מהצבא כלוחם בקרבי דבר ראשון הוא שם. בונה עוד חדר. שותל עוד כמה עצים".

"גיסי בשנה האחרונה נתן את כל הכסף והזמן הפנוי שלא היה לו ממנו הרבה לטובת הבית בעמונה. ברגע שהוא ייצא מהלחימה לא יהיה לו בית לחזור. אז נבחרי הציבור, אתם ששוברים את העורף ללוחמים שלנו. יום יבוא וגם לכם לא יהיה בית. פשוט כי לא יהיה מי שיגן עליו כי אף אחד לא ירצה להיות לוחם בלי גב", חתם חגי.

הרס בית הקצין בעמונה
הרס בית הקצין בעמונה
הרס בית הקצין בעמונה
הרס בית הקצין בעמונה

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר