צפו במפגש 

השר גלנט לנשיא איחוד הצלה: "הצלתם חיי אדם תחת אש המרצחים"

שר הביטחון יואב גלנט נפגש עם נשיא איחוד הצלה אלי ביר בלשכתו בקריה בתל אביב. השר גלנט אמר לביר: "הצלתם חיי אדם תחת אש המרצחים וזה לא מובן מאליו" (חדשות)

דודי בן חמו | כיכר השבת |
גלנט וביר (צילום: איחוד הצלה)

אמש (רביעי) נפגש נשיא ומייסד איחוד הצלה אלי ביר עם שר הביטחון יואב גלנט בלשכתו שבקריה בתל אביב.

ביר סיפר לשר על פעילותם המסורה של מאות ממתנדבי הארגון וחשף בפניו עדויות חיות וקשות מצוותי הרפואה של 'איחוד הצלה' אשר העניקו סיוע ראשוני תחת אש החל מהדקות הראשונות של הטבח ביום שבת, ה-7 באוקטובר.

גלנט וביר (צילום: איחוד הצלה)

שר הביטחון יואב גלנט אמר בסיום הפגישה ״נפגשתי עם אלי ביר נשיא איחוד הצלה בשביל להודות באמצעותו לכל המתנדבים המסורים על כל מה שעשו מתחילת המלחמה ועד לרגעים אלו. הצלתם חיי אדם תחת אש המרצחים וזה לא מובן מאליו, אנחנו מעריכים את זה מאוד.״

אלי ביר, נשיא ומייסד איחוד הצלה אמר ״ארגון איחוד הצלה עומד לימין מדינת ישראל ויהיה זמין לכל משימה שיידרש לעשות למען אזרחיה, כפי שעשינו מאז הקמתינו ובפרט בימים קשים אלה. המגוון המדהים של מתנדבי איחוד הצלה המוסלמים, הנוצרים, היהודים ועוד, שמתאחדים 365 ימים בשנה למען הצלת חיים הוא הכוח של מדינת ישראל בתקופה הזאת.

"אני שמח שכבוד השר מבין את חשיבותו של הארגון בשגרה ובחירום ומודה לו על כך שלמרות עיסוקיו הרבים, הקדיש מזמנו ושמע על פעילותם המסורה של המתנדבים בשטח. דבריו המרגשים חיזקו אותנו מאוד ואנו מחזקים אותו בחזרה.״

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר