"מטרה עליונה"

רכבת ישראל החלה לשקם את המסילות שנפגעו מרקטות ורסיסים

בימים האחרונים החלה רכבת ישראל לפעול לשיקום מסילות באיזור שדרות לכיוון נתיבות, אופקים ובאר שבע, אשר נפגעו כתוצאה מנפילות ורסיסים במהלך השבועות האחרונים (תחבורה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
(צילום: רכבת ישראל)

בימים האחרונים החלו עשרות עובדי חטיבת התשתיות של רכבת ישראל יחדיו עם כוח אבטחה וליווי מהרכבת, לפעול לשיקום מסילות באיזור שדרות לכיוון נתיבות, אופקים ובאר שבע, אשר נפגעו כתוצאה מנפילות ורסיסים במהלך השבועות האחרונים.

העבודה מתבצעת לאחר שהתקבל אישור כוחות הצבא לעבודה על קטעי המסילה המדוברים, בעזרת כלים הנדסיים כבדים, לצד צוותי מסילאים, אנשי תקשורת ואיתות, לוגיסטיקה ומשגיחי בטיחות, אשר עובדים בהתאם להנחיות פיקוד העורף, ועם מיגון נדרש.

זהו קטע אחד מתוך מספר קטעי מסילה, אשר משוקמים בצורה הדרגתית ובתיאום העבודות עם גורמי פיקוד בעורף, ששיקומם יאפשר את חידוש התנועה באופן מלא לאורך כל יישובי הדרום והנגב המערבי.

מנכ"ל רכבת ישראל משה (שיקו) זנה ציין כי "שיקום המסילות וחידוש התנועה באיזור הנגב המערבי הינה מטרה עליונה של הרכבת בעת הזו, על מנת לסייע בשיקום היישובים וחזרה לשגרה, ככל הניתן.

"אני מביע הערכה רבה לעובדינו הפזורים במוקדים השונים, ובדגש על איזור הדרום, ותורמים להמשך התפקוד הרציף של הרכבת, לעיתים תחת אש".

(צילום: רכבת ישראל)
(צילום: רכבת ישראל)
(צילום: רכבת ישראל)
(צילום: רכבת ישראל)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר