פגישת חיזוק ומעקב

השר מרגי למשפחות החטופים: "חובתנו להחזיר את כולם הביתה" 

שר הרווחה יעקב מרגי ביקר היום יחד עם בכירי משרדו במטה משפחות החטופים בתל אביב וקיים דיון מקצועי על הצרכים הסוציאליים והחברתיים עבורן |  "תמכנו בעסקה לשחרור החטופים ונמשיך לפעול להחזרת כל החטופים הביתה", אמר למשפחות (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |

שר הרווחה יעקב מרגי הגיע היום (שלישי) למטה משפחות החטופים בתל אביב יחד עם סמנכ"לית שירותים חברתיים במשרד הרווחה אתי קיסוס, ונפגש עם משפחות החטופים והנהלת המטה כדי לשמוע ולדון בצרכים הסוציאליים והכלכליים של המשפחות.

השר מרגי אמר למשפחות: "צריך לעשות הכל כדי להחזיר את כולם הביתה. יש לנו את הכח והעוצמה, ויש לנו את החובה להחזיר את כולם הביתה. יו"ר ש"ס אריה דרעי נמצא בקבינט המלחמה ופועל ימים ולילות להשבת החטופים. כל חברי תנועת ש"ס מגויסים למטרה החשובה הזאת. תמכנו בעסקה לשחרור החטופים ונמשיך לפעול להחזרת כל החטופים הביתה".

אתי קיסוס, סמנכ"לית שירותים חברתיים במשרד הרווחה אמרה בדיון: "אנו מעניקים למשפחות החטופים מעטפת ליווי וסיוע כדי לסייע להם בתקופה הקשה הזאת. אנו מסייעים לחטופים ששבו הביתה בכל צרכיהם וערוכים לסייע לכל החטופים שישובו. הנחת העבודה שלנו היא שכולם חוזרים הביתה".

לפני מספר ימים ביקר במטה משפחות החטופים, הגר"ד יוסף, חבר מועצת חכמי התורה ואמר להם: ״לצד הכאב האדיר, האסון שלכם איחד את עם ישראל".

"אתם", אמר חבר המועצת לנציגי המשפחות, "הצלחתם לאחד את העם. תדעו לכם שזו זכות עצומה״.

בנוגע לעסקת החטופים אמר הגר"ד יוסף: ״אבי, הרב עובדיה יוסף ז"ל, פסק ערב מבצע אנטבה, שחובה לשלם כל מחיר גם אם מדובר ביהודי אחד״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר