פייק ניוז

הפלסטיני ששוחרר שיקר שהרביצו לו; התיעוד מוכיח אחרת

מוחמד נאזל, פלסטיני צעיר שהיה עצור ושוחרר לידי הצלב האדום, התראיין לאחר שחרור כשהוא מגולל עלילה שקרית על כך במהלך החזקתו הוכה ע"י הסוהרים באופן שהביא ל-2 שברים בידיו | בשירות בתי הסוהר חושפים כעת את התיעוד מרגש השחרור בו הוא נראה בריא ושלם

קובי רוזן | כיכר השבת |
מוחמד נאזל עם ההצגה של הידיים השבורות וברגע שחרורו (צילום: לפי סעיף 27א, דוברות שב"ס)

דוברות שירות בתי הסוהר מתריעה מפני "חדשות כזב", בעקבות העצור הפלסטיני מוחמד נאזל שהתראיין כשהוא מגולל עלילה שקרית שלמה על שירות בתי הסוהר, וסיפר לכלי תקשורת שונים כי במהלך החזקתו הוכה ע"י הסוהרים באופן שהביא ל-2 שברים בידיו.

מוחמד נאזל יוצא בריא ושלם ממתקן הכליאה (צילום: דוברות שב"ס)

בתמונות אותנטיות מרגע שחרורו במתקן הכליאה ניכר בבירור כי עלה לאוטובוס הצלב האדום כאשר 2 ידיו מתפקדות באופן מלא ובשב"ס אומרים כי "גם במקרה זה סגל שב"ס פעל במקצועיות בהתאם לדין".

מוחמד נאזל מחופש עם ידיים שבורות בריאיון (צילום: לפי סעיף 27א)

עוד הם מציינים כי טרם שחרורו נבדק האסיר על ידי חובש ולא אובחנה בעיה רפואית כלל, ולכך מצורפות הוכחות מצולמות.

"הטענות בדבר אלימות כלפי האסיר שקריות ומשרתות פרופגנדה פלסטינית שקרית אשר מטרתה לפגוע בשמה הטוב של מדינת ישראל. סוהרות וסוהרי שב"ס ימשיכו לפעול במקצועיות למען בטחונם של אזרחי מדינת ישראל".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר