"ועדה של אנטישמים"

משרד הבריאות בהוראה לרופאים: לא לשתף פעולה עם האו"ם

ההוראה הגיעה לאחר שבוועדה פנו למספר רופאים ישראלים ותחקרו אותם על אירועי ה-7 באוקטובר: "שלושה אנטישמים, אנטי ישראלים בגוף מוטה שישראל לא תשתף איתו פעולה" (בארץ, בעולם)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
מליאת האו"ם (צילום: שאטרסטוק)

משרד הבריאות הנחה לאחרונה רופאים ישראלים, שלא לשתף פעולה עם תחקורים ותשאולים של אנשי ועדת הבריאות של האו"ם בנוגע לטבח שמחת תורה - ה-7 באוקטובר. לפי הדיווח של העיתונאית קטי דור ב'כאן חדשות', הסיבה לכך היא חוסר אמון בוועדה.

לטענת משרד הבריאות, בראשות הוועדה עומדים 3 נציגים הנגועים באנטישמיות, ועל כן מדינת ישראל אינה יכולה לשתף פעולה עם גוף "מוטה" שכזה: "מונו לעמוד בראש המועצה שלושה אנטישמים, אנטי ישראלים בגוף מוטה שישראל לא תשתף איתו פעולה".

ההוראה מגיעה בעקבות מספר פניות של גורמים בוועדת הבריאות של האו"ם לרופאים ישראלים, בניסיון לדלות מידע אודות הטבח על יישובי העוטף. אנשי הוועדה פנו למספר רופאים ותחקרו אותם אודות פשעי אנשי הנוח'בה של החמאס והפולשים העזתיים בבוקר שמחת תורה - פשעים כנגד האנושות.

במשרד הבריאות מעדכנים, כי את ההנחייה קיבלה הלשכה המשפטית של משרד הבריאות - לאור מה שידוע למדינת ישראל על פעילות הוועדה והעומדים בראשה.

במשרד החוץ התייחסו לדיווח ואמרו: "מדובר בגוף שהוקם על ידי המועצה לזכויות אדם לאחר מבצע שומר חומות, כדי לחקור את ישראל. מונו לעמוד בראשו שלושה אנטישמיים ידועים, אנטי ישראלים. זהו בגוף מוטה שמדינת ישראל לא תשתף איתו פעולה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר