סופ"ש סוער

תחזית: שיטפונות בנחלי מדבר יהודה וים המלח; אלה המסלולים שייסגרו 

על פי תחזית השירות המטאורולוגי והמרכז הלאומי לחיזוי שיטפונות, קיים חשש ממשי לשיטפונות בזק בימים חמישי-שבת, בנחלי מדבר יהודה וים המלח. לאור כך, יסגרו למבקרים כל מסלולי הגלישה במדבר יהודה וכן כל מסלולי ההליכה בנחלים דרגה, משאש, תקוע ואוג עד יום שבת - כולל | בארץ

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
חשש לשיטפונות בנחלים (צילום: Photo by Yonatan Sindel/Flash90)

על פי תחזית השירות המטאורולוגי והמרכז הלאומי לחיזוי שיטפונות, קיים חשש ממשי לשיטפונות בזק בימים חמישי-שבת, בנחלי מדבר יהודה וים המלח.

לאור כך, יסגרו למבקרים כל מסלולי הגלישה במדבר יהודה וכן כל מסלולי ההליכה בנחלים דרגה, משאש, תקוע ואוג עד יום שבת - כולל.

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל נערכת למתן שירות מיטבי לציבור במטרה לשמור על חייהם ובטיחותם של כלל אזרחי ישראל. יחידות החילוץ של מחוז ש"י ערוכות למתן שירות וסיוע לציבור משתמשי הדרך ולחילוץ אזרחים ונהגים במידת הצורך.

"ציבור הנהגים מתבקש להתאים את נסיעתו בהתאם לתנאי הדרך ולנקוט במשנה זהירות במקרה של שיטפונות וסחף על הכביש. יש להפעיל שיקול דעת בחציית כבישים מוצפים ויש להעדיף שימוש בצירים חלופיים במקרה של שיטפונות".

עוד נמסר, כי ציבור המטיילים המגיע לצפות בשיטפונות, מתבקש לעשות זאת ממקומות בטוחים ולהישמע להוראות השוטרים, המתנדבים ופקחי רשות הטבע והגנים.

"בכל אירוע חריג, יש לפנות ללא שיהוי למוקד 100 של משטרת ישראל. מידע על שינויים בהסדר התנועה, ניתן לקבל במוקד המידע הארצי של המשטרה שמספרו 110. כמו כן, ניתן להתעדכן באמצעות ביישומון הניווט Waze.

"משטרת ישראל תעדכן את הציבור דרך אמצעי התקשורת, בדבר שינויים בהסדרי התנועה ובכל מידע רלוונטי על פי הצורך".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר