"זו קריאת השכמה מטרידה"

רעידת האדמה בצפון | ח"כ יעקב אשר מתריע: "לא לחסוך לזמן קצר"

תושבים בצפון הארץ - באזור הגליל העליון והתחתון דיווחו מוקדם יותר היום, על תזוזות קרקעיות לפני שעה קלה. יו"ר ועדת הפנים, מתריע ואומר שזו קריאת השכמה מטרידה לאדישות (חדשות בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
יעקב אשר במליאה (צילום: ערוץ כנסת)

תושבים בצפון הארץ, בעמק הירדן, בגליל העליון ובגליל התחתון, דיווחו מוקדם יותר היום (רביעי) על רעידת אדמה שהורגשה באזור מגוריהם. לדברי התושבים, הרעידה הורגשה בבירור וללא ספק מדובר ברעידת אדמה. מי שמתריע כעת על האסון הבא חלילה, הוא ח"כ אשר

יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר, הגיב כעת לרעידת האדמה ואמר: "רעידת האדמה שהתחוללה היום בצפון הארץ היא קריאת השכמה מטרידה לאדישות שמכה מזה שנים במערכת. אם היינו עם שתיים או שלוש דרגות מעל, אזורים אלו הנמצאים על קו השבר הסורי אפריקני היו כעת במציאות אסונית ומסוכנת".

לדברי אשר: "בדיוני ועדת הפנים העלינו שוב ושוב את הנושא, כשמשרד האוצר ומשרד ראה"מ הבטיחו להשקיע מאות מיליוני שקלים בהתחדשות עירונית בצפון, לפחות ביישובים שעל קו השבר הסורי אפריקני. אך נראה כי המדינה מעדיפה לחסוך לטווח קצר, תוך התעלמות מדאיגה מהנזק הקטסטרופלי העתידי שההזנחה הזו עלולה לעלות לנו בעתיד בחיי אדם ובנזק כלכלי אדיר של עלויות שיקום ופיצויים".

לסיום התחייב אשר: "ועדת הפנים בראשותי לא תרפה מהנושא ולא תניח למשרדי הממשלה להתעלם מתפקידם ומחויבותם לפעול. המציאות זועקת לתכנית עבודה מתוקצבת בטווח המיידי. לא צריך לחכות לוועדת חקירה כדי לטפל ברצינות בהצלת חיי אדם!".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר