מחריפים צעדים

משפחות החטופים; ״הבנו שאין עם מי לדבר, הכללים משתנים״

בהצהרה שכינסו היום קרובי משפחות החטופים סמוך לקריה בתל אביב הודיעו כי יחריפו את המחאה ופנו לרה״מ בנימין נתניהו "מעתה נרדוף אותך ציבורית" אמרה עינב צנגאוקר, אימו של מתן | במקביל הפגנות הערב במספר מוקדים ברחבי הארץ (חדשות)

דודי בן חמו | כיכר השבת |
בני משפחות החטופים בהפגנה בתל אביב (צילום: Photo by Avshalom Sassoni/Flash90)

אלפי בני אדם מפגינים נגד הממשלה הערב (מוצאי שבת) במוקדים שונים ברחבי הארץ. ההפגנה המרכזית תתקיים ברחוב קפלן, בתל אביב.

המשטרה נערכה הכוחות גדולים לקראת ההפגנה, והודיעה שרחוב קפלן ייסגר בחלקו כדי לאפשר את המחאה. כמו כן הזהירה המשטרה מפני "הבערת מדורות והפרות סדר" כדוגמת אלה שאירעו בשבוע שעבר.

מוקדם יותר היום, במהלך השבת חלק ממשפחות החטופים האשימו את ראש הממשלה נתניהו כי ״הוא המכשול לעסקה״ , והכריזו כי יפעלו להחלפתו המיידית.

בהצהרה לתקשורת סמוך לקריה בתל אביב שנשאו כ-20 משפחות אמרה איילה מצגר, כלתו של החטוף יורם מצגר, "זהו היום ה-176 שבני המשפחה שלנו בעזה. קשה לנו להגיד את הדברים הבאים אבל אין לנו ברירה. מי שלא השאיר לנו ברירה זה ראש הממשלה שדוחה הצעות ומקשיח עמדות. הוא מונע הצעה ישראלית במשא ומתן וינהל אותו בעצמו. זה נראה לכם הגיוני שהמשא ומתן יתנהל על פי אדם אחד? הקואליציה מובילה מדיניות של זלזול במשפחות החטופים. החטופים עדיין בעזה. זה כישלון מוחלט ומכוון".

עינב צנגאוקר, אימו של החטוף מתן צנגאוקר אמרה כי "ראש הממשלה - אתה המכשול לעסקה, אתה מונע במודע עסקה ולכן אנו נעשה כל שביכולתנו בכדי להסיר את המכשול שזה אתה. היום אנחנו נאלצים להתחיל שלב חדש במאבק ומעכשיו נפעל להחלפתך המיידית. נפגין ונקרא להדחתך. אנו נפגין ונקרא להדחתך, נרדוף אותך ציבורית אנחנו לא נרפה עד שתפנה את הכיסא שלך לטובת מנהיג אחר".

המחאה הערב (צילום: אדר איל )
המחאה הערב (צילום: אדר איל )
המחאה הערב (צילום: אדר איל )
המחאה הערב (צילום:אדר איל )
המחאה הערב (צילום: אדר איל )
המחאה הערב (צילום: אדר איל )
המחאה הערב (צילום: אדר איל )
המחאה הערב (צילום: אדר איל )

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר