בימין תוקפים בחריפות

קטין בן 14 מיצהר קיבל צו מנהלי | בן גביר: "טירוף והזייה"

צו מנהלי עליו חתם אלוף פיקוד המרכז יהודה פוקס, ניתן לקטין בן 14 תושב יצהר. הצו אוסר עליו לצאת מהיישוב יצהר ובנוסף מטיל עליו מעצר בית לילי | ארגון חוננו תוקף: "שפל חדש, רדיפה" (חדשות)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
(צילום: ללא קרדיט)

הבוקר (שלישי) קיבל קטין בו 14 תושב יצהר הודעה כי אלוף פיקוד המרכז, יהודה פוקס הוציא נגדו צו מנהלי במסגרתו ייאסר עליו לצאת מתחומי היישוב יצהר.

בנוסף הודיעו לקטין כי הוא יידרש לשהות במעצר בית לילי למשך שלושה חודשים. ארגון חוננו מלווה את הקטין בייעוץ משפטי.

אביו של הקטין מסר: "הזוי שבזמן מלחמה בצפון ובדרום המתרחבת גם ליהודה ושומרון בסדרת פיגועים קשים, מוצאת מדינת ישראל זמן ומשאבים לרדוף אחרי ילד בכיתה ח'. חופש התנועה הוא ערך עליון במדינת ישראל וכאן הוא מופר ברגל גסה. אם מערכת הביטחון הייתה משתמשת בצווים אלו כנגד האויב, הטרור היה פוסק מזמן".

שמואל (זנגי) מידד מנכ״ל חוננו מסר: ״האלוף פוקס קובע מידי שבוע שפל חדש ברדיפתו את ציבור המתנחלים. צו הגבלה לילד בן 14 זה שיא חדש. נבחרי הציבור ששותקים נוכח העוולות הללו ואשר אינם הופכים שולחן מול המדיניות המוטרפת הזו שותפים בשתיקתם להפקרות הביטחונית והמוסרית הזו, ומנציחים את הקונספציה שמנהיג צה"ל בכל הארץ, ובפיקוד המרכז בפרט״.

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר: מצער מאוד שבזמן מלחמה השר גלנט והאלוף פוקס מוציאים צו מנהלי נגד ילד בן 14 בלבד שאוסר עליו לצאת מיישובו וביתו - זה טירוף, זו הזיה, זה בלתי יאומן. כך לא נראה שר ביטחון שמגן על המתיישבים, כך נראה שר ביטחון שמתנכל אליהם״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר