בתום ישיבה סוערת

נתניהו לראשי הרשויות בצפון: "נפתור את הכל תוך 48 שעות"

לאחר ארבעה חודשים, ראש הממשלה נפגש היום עם ראשי רשויות בצפון והתחייב להם, "אנחנו מחויבים להחזיר את הביטחון, ואנחנו נעשה את זה, יש לנו דד-ליין של 48 שעות" (חדשות בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
הפגישה של נתניהו עם ראשי הרשויות בצפון (צילום: קובי גדעון/לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו סיים לפני זמן קצר (ראשון) פגישה מתוחה עם ראשי הרשויות של קו העימות בצפון, במשרד רה"מ בירושלים.

בפגישה השתתפו גם שר החינוך, מנכ"ל משרד רה"מ, ר' המועצה הלאומית לכלכלה, מנכ"ל משרד האוצר, מזכיר הממשלה, המזכיר הצבאי של רה"מ, מפקד פיקוד העורף וסמנכ"לית פנים, תכנון ופיתוח.

במהלך הפגישה שמע רה"מ נתניהו את בקשותיהם של ראשי הרשויות וכן הוצגו בפניו הפערים הקיימים בהחלטה לתכנית הצפון. רה"מ נתניהו הנחה את מנכ"ל משרדו ומנכ"ל משרד האוצר לשבת עם ראשי הרשויות על מנת לגשר על הפערים המינוריים שנותרו ולהציג לו מחר תכנית מוסכמת שתובא בהמשך השבוע לאישור הממשלה.

רה"מ נתניהו הודה לראשי הרשויות על עמידתם האיתנה ואמר בסוף הדיון: ״בסוף התקומה והתנופה של הגבול הצפוני תלויה בביטחון. תחושת הביטחון תלויה בביטחון. בניגוד למה שאולי שגור אצלם, אני לא הולך להגיד לחיזבאללה מה אנחנו הולכים לעשות. אני לא משתף אויב מושבע שלנו בתאריכים ואיך בדיוק נעשה את זה. בתחבולות תעשה לך שלום וביטחון, אבל גם מלחמה. אנחנו מחויבים להחזיר את הביטחון, ואנחנו נעשה את זה".

הפגישה עם ראשי הרשויות, היום (צילום: עומר מירון /לע"מ)

עוד אמר נתניהו: "כרגע נפתור את הדברים שהעלתם. אם נעמוד בכל הדברים האלה הצפון יפרח, זה הולך לקרות בדרום וזה יקרה גם בצפון. יש לנו דד-ליין של 48 שעות להחלטה ואנחנו נסיים את זה במיידי״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות