רדיו קול חי: מגישי החדשות החלו להקריא פרקי תהילים בסיום המהדורות

בהנהלת תחנת הרדיו "קול חי" החליטו לשבץ בכל מהדורת חדשות פרק תהילים אותו מקריא מגיש החדשות. "הציבור התחבר מאד לאמירת התהילים" אומר מנהל החדשות בתחנה (מדיה)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
(צילום ארכיון: רדיו קול חי)

עם תחילת המבצע הקרקעי ברצועת עזה בשעות הלילה של יום חמישי האחרון, החליטו ברדיו "קול חי" לסיים כל מהדורת חדשות המשודרת ברדיו, בפרק תהלים הנאמר על ידי מגיש החדשות. ברדיו מסבירים כי הצעד נעשה "להצלחת המערכה הצבאית בדרום, לשלום החיילים ולרפואת הפצועים".

אבי רוזן, מנכ"ל התחנה מסר: "עם תחילת המבצע, חשנו שציבור המאזינים ממתין למנה גדושה של דברי חיזוק והתעוררות בשידור, לצד תפילות ואמירת תהלים להצלחת המבצע הצבאי ולשלומם של חיילי צה"ל בחזית".

"אמירת התהלים בכל מהדורת חדשות מאפשרת למאזין בבית, במכונית או במשרד, לעצור פעם בשעה את עיסוקיו ולומר יחד עם מגיש החדשות את פרק התהלים. נמשיך בעז"ה לשדר תוכניות מגוונות המתאימות לימים טעונים אלה, מתוך תקווה, תפילה ורצון לחזק ולהתחזק, יחד עם כל עם ישראל".

בצלאל קאהן, מנהל החדשות ב"קול חי" מסר: "מתגובות המאזינים שקיבלנו מאז יום שישי בבוקר, אנחנו מרגישים שהציבור התחבר מאד לאמירת התהלים. כמערכת חדשות ברדיו המוביל במגזר החרדי והדתי, נמשיך לדווח על המתרחש בכל האירועים, וגם להעניק אווירה של חיזוק ותפילה בשידורי החדשות".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר