כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
כששר התקשורת הביך את התקשורת

שר התקשורת חשף וסגר חשבון: "אתם חושבים שהשופרות יתנצלו?"

בתקשורת דיווח כי ברקע המאבק שמנהל קרעי נגד יו"ר הדואר, ייצאו כמה מבכירי המשרד לכנס של איגוד הדואר שיתקיים בריאד, בעוד נציגי דואר ישראל יישארו כאן בישראל. שר התקשורת זעם על הדיווחים, מהם הואשם שלא הזמין את הנהלת דואר ישראל - וחשף את ההזמנה 

יאיר טוקר | כיכר השבת |
שלמה קרעי (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

שר התקשורת שלמה קרעי זעם הבוקר, וזאת על רקע פרסומים בתקשורת על כך שמשלחת בראשותו תצא לכינוס דואר בינלאומי בסעודיה - בלי אף נציג מהדואר.

על פי הדיווחים באתרים שונים, ברקע המאבק שמנהל קרעי נגד יו"ר הדואר מישאל וקנין, ייצאו כמה מבכירי המשרד לכנס של איגוד הדואר שיתקיים בריאד, בעוד נציגי דואר ישראל יישארו כאן בישראל.

באותם דיווחים, צוטט קרעי בתגובה כי "הם הוזמנו, אך החברה בחרה שלא לשגר לאירוע אף נציג". בדואר ישראל הגיבו כי "לא קיבלנו הזמנה ממשרד התקשורת".

עכשיו, שר התקשורת סוגר חשבון וחושף את ההזמנה שנשלחה מהמייל של המשרד - לדואר ישראל.

"אתם חושבים שהשופרות יתנצלו על הוצאת הדיבה? הצחקתם", כתב קרעי, "אנחנו נמשיך לעבוד בשבילכם במשרד התקשורת, ובפרט בביקור ההיסטורי השבוע בסעודיה, והם ימשיכו להתבונן בכל פעולה ובכל הישג של הממשלה הזו בעין רעה וקטנונית. לא נורא, אז תישאר להם עין צרה ועקומה".

בפרסום של קרעי, כאמור, הוא צירף את ההזמנה ששיגרה משרדו לדואר. "בתמונות", כתב השר לצד התמונות שצירף, "הידיעות השקריות, המייל ממשרד התקשורת לדואר בשאלת השתתפותם בכנס ותשובתם שישתתפו מרחוק בלבד".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר