קמפיין הגיוס

עמית סגל תוהה: "מתבקש לשאול במה "אחים לנשק" השתנו"

עמית סגל כותב כי "בחסות הרטוריקה של קידום אחדות, אחים לנשק מוסיפים לאיים בסרבנות במקרה שהממשלה הנוכחית תקדם משהו שלא מתאים להם" (תקשורת)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
(צילום: חיים גולדברג, פלאש 90)

עמית סגל כותב היום (שישי) בטורו השבועי בעיתון 'ידיעות אחרונות' כי ארגון 'אחים לנשק' ממשיך לאיים בסרבנות, ולא השתנה בעקבות המלחמה.

"מאז החלה המלחמה תנועת "אחים לנשק" שינתה כיוון. מארגון מיליטנטי שחסם כבשים, עודד סרבנות (סליחה: אי התנדבות), הפגין בבני-ברק, ארגן שירת נשים באוטובוסים של חרדים, דרדר פחים אל מכוניתו של שר המשפטים ובאופן כללי הבעיר את הרחובות, לארגון שמסייע לחיילים ולתושבי הדרום בציוד, בהתנדבות ובכסף. לא סתם קיבלו פטור ממס לתרומות בכנסת מהקואליציה הנוכחית. מה שמגיע מגיע".

"רק שמטרות הארגון לא השתנו. בחסות הרטוריקה של קידום אחדות, אחים לנשק מוסיפים לאיים בסרבנות במקרה שהממשלה הנוכחית תקדם משהו שלא מתאים להם".

עמית סגל הוסיף כי "הדרישה לגיוס לכל מוצדקת מאין כמותה. רק קצת מוזר שהיא נשמעת דווקא ממי שהשתמש באי שירות כנשק לקידום מטרותיו. מי שלא בא לצבא למען מה שהוא תופס כדמוקרטיה יתקשה להיות נסער ממי שלא בא לצבא בגלל מה שהוא תופס כיהדות".

"החלשת המערכת החיסונית של המדינה ערב זוועות שבעה באוקטובר היא באשמת הממשלה, אבל בהחלט גם באשמת אחים לנשק וחבריהם. לשווא ינסו לרחוץ בניקיון כפיהם, אחרי שהתגאו שבלעדיהם אין צבא".

"ולכן כשמדברים על אחדות בימים אלה, ועל לא לחזור לשישה באוקטובר, מתבקש לשאול במה "אחים לנשק" השתנו, חוץ מאימוץ עצות של קמפיינרים להפסקת חסימות כבישים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר