ערבי עם כובע

נכנס לצ'יינג' בירושלים מחופש לחרדי ושדד מאות אלפי ש"ח

כנגד שני ערבים ממזרח ירושלים שהתחפשו לחרדים, הוגשה הצהרת תובע, בחשד לשוד מזוין בחנות להמרת כספים בשכונת גבעת שאול בירושלים | כך בוצע השוד (חדשות חרדים)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
זירת השוד בירושלים ומה שנתפס (צילום: דוברות המשטרה, קבוצת הצדיקים)

המשטרה הגישה הצהרת תובע כנגד שני נאשמים ממזרח ירושלים, בגין שוד אלים בשכונת גבעת שאול בירושלים, בימים הקרובים צפויה הפרקליטות להגיש כתב אישום.

בימים האחרונים הושלמה החקירה, בה נאספו ממצאים וראיות על מנת להתחקות אחר החשודים במעשה, שנמלטו ברכב שהותקנה עליו לוחית זיהוי מזויפת. לאחר פעולות חקירה מגוונות, אותרו ונעצרו שני החשודים במעשה, תושבי מזרח ירושלים בשנות ה-20 לחייהם.

כפי שדווח ב'כיכר השבת', לפני שבועיים (2.2.23) בשעות הצהריים, התקבל דיווח במוקד המשטרה של מחוז ירושלים על שוד אלים בגבעת שאול. כוחות משטרה שהגיעו למקום, החלו בבירור מהיר של נסיבות השוד ובסריקות אחר חשודים.

מהחקירה במשטרה עלה כי זמן קצר לפני כן, נכנס שליח עסק להמרת מטבע ("צ'יינג") אל רכבו כשבאמתחתו סכום כסף רב בסך מאות אלפי ש"ח. מיד לאחר מכן, הגיע חשוד כשבידו תרסיס פלפל והחל מאיים על השליח שיעביר לרשותו את הכסף. בתגובה ניסה העובד לגונן על כספו תוך שנשכב על המושב. החשוד שהתחזה לאשם חרדי, נכנס עם כל גופו לרכב כשהוא רוכן מעל השליח והולם בו באגרופים בניסיון לחטוף ממנו את שקית הכסף.

תיעוד משעת השוד

בשל צעקותיו של השליח, הניח השודד את ידו על פיו, משל חלק מהכסף ונמלט מהזירה אל רכב שהמתין לו בסמוך. בעת מנוסתו, הותיר את הכובע אותו חבש, וכן את תרסיס גז הפלפל וממצאים פורנזיים נוספים.

מיד לאחר המקרה כאמור, החלו חוקרי תחנת מוריה של מחוז ירושלים בפעולות מגוונות לאיתור המעורבים והתחקות אחר מסלול הימלטותו של המעורבים. בשלב הראשון נעצר חשוד ששימש נהג הרכב לחקירה במשטרה, ומעצרו הוארך בבימ"ש מעת לעת. בהמשך נעצר החשוד העיקרי במעשה השוד ומעצרו הוארך גם כן בבית המשפט

לאחר שחוקרי המשטרה גיבשו נגדם תשתית ראייתית והושלמה מלאכת החקירה, פוענח מקרה השוד והוגשה בימים האחרונים הצהרת תובע נגד החשודים לקראת כתב אישום.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר