חדשות עם קנייטש

הדואט עם הצדיק והגאון האשכנזי שאמר תחנון ספרדי • מעייריב

ההוראה של הצדיק המקובל לתלמידי הישיבות באמריקה, הסיפור המרטיט מהטבח בבארי, והביצוע המרגש של פרחי ירושלים (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הנס במחסום המנהרות

3 מחבלים ארורים פתחו בירי בכביש 60 במחסום המנהרות בין ביתר עילית לירושלים. כשאחד המחבלים התקרב לאוטובוס גדוש בנוסעים שעשה את דרכו מירושלים לביתר עילית - הוא חוסל רגע לפני שהתרחש אסון גדול. תיעוד מצמרר.

העצה של המקובל להינצל מהצרות

הגאון רבי דוד צבי שוסטאל, מראשי ישיבת לייקווד, המקורב מאוד לגאון המקובל רבי דב קוק, שאל את מורו ורבו - מה לומר לתלמידי הישיבות באמריקה לרגל המצב. הגר"ד כתב את תשובות - והוסיף מסר בעל פה.

ככה מנצחים בעז"ה

שני ר"מים ישבו לחדש חידושי תורה בפרשת שבוע ועל ישיבת גור... אלא שהמראה הפסטורלי הזה התרחש בלב העיר עזה - בעיצומם של הקרבות העזים... נצח ישראל לא ישקר.

דואט מפתיע

צוות מעייריב התרגש לשמוע את הביצוע המרגש של השיר "שומר ישראל" בביצוע של הזמר יונתן ניצן יחד עם לא אחר ממורו ורבו הגאון רבי מרדכי אויערבך... אז הבאנו לכם את ההקלטה...

הספר שניצל

השחקן החילוני בן בן ברוך עם סיפור מיוחד אותו שמע מחבריו - תושבי קיבוץ בארי שביתם נשרף כליל מלבד פריט אחד...

המחזה המפתיע

תלמידי ישיבת אוהל אברהם באלעד, מהחשובות שבישיבות הספרדיות לצעירים באלעד הופתעו לראות את הגאון האשכנזי רבי מאיר גריינמן, שדקות ספורות קודם לכן מסר שיחת חיזוק מיוחדת לתלמידי הישיבה לרגל המצב, יושב באמירת הקדיש ואומר וידוי בתוך אמירת ה'תחנון' של תפילת מנחה. לאחר התפילה, הם קיבלו את ההסבר..

כוכב שיאיר

ילדי להקת פרחי ירושלים, שהופיעו בטקס הכנסת ספר תורה לע"נ חיילי גולני שנפלו ב'חרבות ברזל', ריגשו את המשתתפים עם הביצוע המיוחד לשיר "לצאת מדיכאון". גוט שאבעס!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר