חדשות עם קנייטש

מזהים אותו? נכנס לבית המדרש וגנב לרב קוק את התפילין • מעייריב

העימות המטורף בין החרדים בארה"ב, החרדים שחוזרים לגוש קטיף, ההטרלה של עורכי הדין האמריקנים לחמאס, ההכרזה הדרמטית של הראב"ד, הבקשה של הפצוע החרדי מנתניהו, התפילה של ראש הישיבה עם מפקד המג"ב וה"מי שבירך" לחיילי צה"ל במיאמי (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

עימות מטורף

לחרדים בארה"ב נמאס מקבוצת הקנאים שמפגינה בעד מרצחי החמאס ונגד מדינת ישראל במסווה של 'קנאות' מדומה. צפו מה קרה להם כשהם נתקלו במושיקו מוסקוביץ' מארגון "נחמה והצלה לישראל".

חוזרים לגוש קטיף

בכנס הגרעין של קבוצת המתיישבים המעוניינים לחזור וליישב את חבל עזה, נכחו גם קבוצת חרדים. מי יודע. אולי בכך תבוא אל סיומה מצוקת הדיור החרדי.

תומכי חמאס? זה יעלה לכם כסף

עורכי דין ןאנשי עסקים בארה"ב החליטו להטריל את מארגני ההפגנות הפרו פלסטיניות ו"קנו" את הדומיין חמאס באינטרנט וכן את הבעלות והקניין הרוחני על הסיסמה באנגלית למשפט האנטישמי "מהנהר ועד הים פלסטין תהיה חופשית".

מציץ מן החרכים

אלפים השתתפו במעמד סיומי הש"ס - הן הבבלי והן הירושלמי שהתקיים בהיכל ישיבת מיר. אולם, הראב"ד, שנשא את המשא המרכזי, הפתיע את הנוכחים עם ההצהרה הדרמטית.

מזהים אותו?

תיעוד בלעדי שמתפרסם הערב לראשונה, חושף את פרצופו של אדם החשוד בגניבת התפילין של המקובל הטברייני הגאון הצדיק רבי דב קוק מהיכל בית מדרשו. צוות מעייריב תוהה האם מדובר בחרדי או שמא באדם שגנב גם כובע וחליפה לצורך ביצוע מעשה הפשע.

הרב והמג"ב

בקבר רחל הופתעו המתפללים לראות לפתע את לוחמי מג"ב יחד עם גדול מחזירי התשובה בדורנו, ראש הישיבה וחבר מועצת החכמים הגאון רבי ראובן אלבז בתפילה משותפת ונרגשת על כלל ישראל.

מי שבירך במיאמי

הרב חיים פרנקל מתושביה הבולטים של הקהילה היהודית במיאמי נושא דברי חיזוק וברכת: "מי שברך" לחיילי צה"ל, בעצרת תמיכה בישראל שערכו אנשי עסקים מקומיים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר