חדשות עם קנייטש

הלחץ בשלומי אמונים גובר - האדמו"ר מגור נפגש עם האדמו"ר מויז'ניץ • מעייריב

הוויכוח של הרבנים הספרדים על תקרית ג'נין, המיזם המפתיע לנשים חרדיות... בדימונה, סיום הש"ס בסלבודקה, השחמט הסימולטני בישיבה באלעד והיצירה של 'גאון יעקב' על הגראי"ל (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (מגיש: איצלה כץ | צילום: דודי פלוג | עריכה: ידידיה כהן)

שמע ישראל - אללה הוא אכבר

סאגת הדחת הלוחמים שכרזו במסגד בג'נין את קריאת שמע, לא יורדת מסד יומם של הפוסקים החלוקים ביניהם האם פעלו נכון הלוחמים שהודחו, או שמא דווקא נכון עשה צה"ל שהדיח את הלוחמים. צוות מעייריב כמובן שאינו מתערב בין ענקי עולם אלו.

חיבוק של דב לחוץ

קוראי המבשר הופתעו הבוקר לראות כתבה פוליטית שמהותה ועניינה - שיתוף הפעולה האדוק עם המפלגה הליטאית דגל התורה מאז אירועי תשמ"ט. הכתבה תגלו מה עומד מאחורי הכתבה המפתיעה.

הטובות להיי-טק, בדימונה

מצוקת הדיור החרדי שוברת שיאים, אולם דווקא השר הסרוג יצחק וסרלאוף, יוזם פיתרון שעשוי לגרום לחרדים לנהור לדימונה. צוות מעייריב מחזיק אצבעות לשר, ומקווה שהחרדים יצאו ממחסני גני גאולה לדירות מרווחות בדימונה - שם יוכלו להתפרנס בכבוד, ללא משכנתא שתגזול את רוב המשכורות.

אליהו מחייב את כולנו

בחור צעיר מישיבת סלבודקה בבני ברק, זכה לסיים את הש"ס. ראשי הישיבה - גדולי ישראל הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש כיבדו אותו, או יותר נכון את התורה הקדושה, והשתתפו באירוע המרומם. צוות מעייריב מקנא בו. מקנא מאוד!

תיעוד מה'ניטל' באלעד

ה'תמימים' של אלעד נבחנו על שליש מסכת בבא בתרא! מכאן ואילך, זה כבר פחות מעניין. חיזרו על כך שוב: ה'תמימים' באלעד נבחנו על שליש בבא בתרא! אחר כך, כחלק ממנהג חב"ד בליל ה'ניטל', הם שיחקו שחמט עם אלון כהן. מי ניצח?

געגוע מתוק

בישיבת 'גאון יעקב', שנוסדה לפני שנים רבות על ידי רבם של כל בני הגולה מרן הגראי"ל זצוק"ל, הכינו מצגת מרגשת על דמותו של מייסד הישיבה לרגל מלאת 6 שנים לפטירתו בערב חג החנוכה. הבאנו לכם רק טעימה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר