חדשות עם קנייטש

רצף אסונות בין הזמנים בבני ברק ובירושלים - ר' מיילך ישתתף בעצרת • מעייריב

כל מה שקורה מאחורי הקלעים בעימות בין בן גביר והחרדים, ההיערכות החוקית למתווה "מירון תשפ"ד", הילדים שצפו בבני ברק בכבש שחוט, הכנסת ספר התורה בקהילה הליטאית בפרדס כץ והשירה המצמררת בהלוויית הנער הקדוש בנימין מבנימין (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

רצף טראגי

2 צעירים חרדים נספו ל"ע בשריפה קטלנית במעון עלי שיח בירושלים. עשרות נפגעים בשריפת ענק בני ברק. תלמיד ישיבת בית מתתיהו במצב קשה לאחר שנפצע במהלך פעילות גופנית בבני ברק ותלמיד ישיבה מאורס במצב קשה מהשריפה בירושלים. בבני ברק - מתקיימת כעת עצרת תפילה עם המשפיע החסידי הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן.

טלפון כשר ופשיעה ערבית

מי שלא גולש בכיכר השבת, עשוי לחשוב שהעימות בין בן גביר לחרדים - שנקטו בצד של סמוטריץ' - יסודו בפשיעה הערבית בנגב. אבל גולשי מעייריב וכיכר השבת יודעים הערב - זה הכל בגלל הטלפונים הכשרים. אבל הנקמה של בן גביר הגיעה חמה מתמיד.

ל"ג בעומר תשפ"ד כבר כאן

מליאת הכנסת אישרה היום בקריאה ראשונה בהצבעה חריגה במליאה בימי הפגרה , את הצעת החוק להסדרת אירוע הילולת רבי שמעון בר יוחאי בהר מירון, כאשר 23 חברי כנסת תמכו בהצעה, ללא מתנגדים או נמנעים, והיא תועבר לדיון בוועדה לביטחון לאומי - שכאמור ברמז לעיל - לא צפוי להתקיים - שוב בגלל הערבים בנגב והקומה הכשרה.

ואמרתם: זבח פסח!

אלפי ילדים מבני ברק ראו בעיניהם כיצד נשחט הפסח, היכן נזרק דמו וכיצד הוא נצלה - במחזה המחשה נדיר. צוות מעייריב מקווה לשחוט עוד השנה את קרבן פסח בבית המקדש.

פרדס כץ התורנית חוגגת

אלפים השתתפו בריקודים ושירים מתוך שמחה של מצוה - בהכנסת ספר התורה לבית הכנסת של קהילת בני הישיבות במרכז השכונה הצפונית בבני ברק כאשר גדולי ישראל הטריחו את עצמם להשתתף באירוע לכבודה של תורה.

קרבן עולה

תיעוד מצמרר ומרגש במיוחד מהלוייתו של הנער הקדוש - בנימין אחי מאיר א-ל נקמות השם יקום דמו, שנרצח בידי מחבלים שפלים ביום שישי האחרון לאחר שיצא לרעות את הצאן בהרי בנימין סמוך לביתו. בהלווייה רווית יגון - התאספו מאות מחבריו ומכריו ושר שירי דביקות ונשמה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר