חדשות עם קנייטש

הדרמה סביב חקירות המשטרה והילולת הרשב"י בטבריה • מעייריב

המאבק בין שלומי אמונים וש"ס הסתיים בהפסד הציבור כולו, ההכתרה המרגשת בביאלה - והפרטים על המשב"קים וה'הויז בוחרים', פרויקט הענק של הרבנית מסאטמר לאלמנות בלונדון, מתנת היומולדת של תלמידי אור ישראל לראש הישיבה, המאמצים לדחיית גזר דין המוות של הצעיר היהודי באיראן והתכנון של הקנאים לל"ג בעומר (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

כישלון יתום

פרסום דבר ההילולה בציון התנא רבי עקיבא בטבריה - גרם לבדיקה משטרתית שהעלתה חרס בסופו של דבר. קרב אימתנים בין ש"ס לשלומי אמונים על התקציבים - הסתיים בניצחון של ש"ס ובהפסד של הציבור כולו. הכתובת על הקיר כבר עכשיו.

ויש גם 'הויז בוחר' בביאלה

האדמו"ר החדש מביאלה, עשה אץ השבת עם חסידיו בירושלים. ב-'כיכר השבת' חשפנו את זהות המשב"ק החדש-ישן, ואת זהותם של שני ה'הויז בוחרים' שמחה גרוס ומשה רוטנברג.

אשת חיל - בסאטמר

הרבנית מסאטמר, אשר ידועה בפעילותה למען נדכאי הרוח, ארגנה שבת מרוממת לאלמנות מכל רחבי אירופה. השבת התקיימה בלונדון. צוות מעייריב תוהה, האם הפעילות המבורכת תועתק על ידי עוד חסידויות?

80 סיומים, 80 שנות תורה

בישיבת אור ישראל, יודעים מה באמת ישמח את ראש הישיבה שציין השבוע את יום הולדתו ה-80. התלמידים "העניקו" לראש הישיבה הגאון רבי יגאל רוזן, 80 סיומי מסכתות שנלמדו בעמל רב. אור ישראלניקים - חילכם לאורייתא!

אולי יחוס עם עני ואביון, אולי ירחם

ברחבי העולם היהודי עוקבים בדריכות מתוך תפילות, אחר גזר דינו של הצעיר היהודי ארווין נתנאל (בן ציונה), שנידון למוות לאחר שהיה מעורב בקטטה במהלכה נהרג צעיר מוסלמי אחר. לעת עתה, ביצוע גזר הדין נדחה בשבוע.

פלישות למירון

לצד הדיווחים על התארגנות כוח רדואן של חיזבאללה, לפלוש לצפון רח"ל, קבוצות קנאים קיצוניים מתכוננים לפלוש למירון, בעקבות ההכרזה על הר מירון כ'שטח צבאי סגור' החל מאמצע השבוע הקרוב ועד לסוף השבוע הבא.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות