חדשות עם קנייטש

המשטרה מפנה אזרחים מצימרים והרבנים מתריעים: "אסור לעלות למירון" • מעייריב

ההדלקה הספרדית הגדולה במתחם ההילולה בבית שמש, ההוראה המפתיעה של האדמו"ר מויז'ניץ על זקנו ה'אמרי חיים', תיעוד מחלוקת המצות בפסח שני בנדבורנה והחופשה הראשונה של האדמו"ר - בדאבוס, מבחן ה'מזומנים' של גור אצל הדיין הליטאי ועוד (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

אכיפה מלאה

משפחות חרדיות רבות מצאו את עצמן מוצאות ממתחם הצימר ששכרו ברוב טיפשות על ידי המשטרה שמפעילה אמצעי אכיפה חדשניים ועקביים בכל הר מירון שהוכרז על שטח צבאי סגור עד ליום שני. ולבינתיים - נסראללה מצטרף לצוות ההסברה ומשגר מעל למאה וחמישים רקטות לעבר הגליל.

הדלקה ספרדית

באופן תקדימי וראשוני - יתכנסו חברי מועצת חכמי התורה וראש הישיבות מההנהגה הרוחנית של תנועת ש"ס - להדלקה מרכזית וגדולה בליל ל"ג בעומר שתיערך בהשתתפות מעל עשרת אלפים איש במרכז בית שמש החרדית.

תלמיד חבר להרשב"י

"אם חפץ אתה לפעול ישועה בזכות התנא האלקי רשב"י, עצתי נאמנה, שתעלה לציונו הקדוש של זקני הרה"ק ה"אמרי חיים" מויז'ניץ" אמר האדמו"ר מויז'ניץ לחסיד שחפצה נפשו לעלות למירון. "הוא הרי היה מקושר בכל נימי נפשו לתנא האלקי רשב"י, ולדעתי יכול להיקרא בתור "תלמיד חבר" שלו".

פסח שני

מאות חסידי נדבורנה השתתפו אמש בטיש לרגל 'פסח שני' שערך האדמו"ר בהיכל הטישים במרכז החסידות בבני ברק. בסיום הטיש חילק האדמו"ר מצה שמירה לכלל החסידים.

חופשה בדאבוס בפעם הראשונה

האדמו"ר מרחמסטריווקא נופש בימים האחרונים בדאבוס שבשוויץ. צוות מעייריב מציין כי מדובר בפעם הראשונה שהאדמו"ר יוצא למנוחה ולנופש מאז עלותו על כס הנהגת חצר חסידות רחמסטריווקא.

חופן 'מזומנים'

במהלך תוכנית 'מזומנים' בהיכלי התורה בחסידות גור, הוגים התלמידים על מסכתות הגמרא שבש"ס שקלא וטריא, ובסיום התוכנית שולטים בחומר ישר והפוך. בסיומו של המבצע נסעו כ-50 מהמצטיינים יחד עם ראש הישיבה הרה"ג ר' אביגדור בורנשטיין, והרה"ג ר' שמחה בונים בינקה, לגבעת זאב להיבחן על דפי המזומנים ולשמוע שיחה מרב הקהילה הדיין הליטאי הגאון הרב חיים כהנא.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות