קיבל אפוד על שמו 

נתניהו נחשף לתיעודים חדשים מבוקר שמחת תורה: "הצילו חיים תחת אש"  

ראש הממשלה נתניהו הגיע מוקדם יותר למטה הארצי של 'איחוד הצלה' כשהוא מלווה ברעייתו הגברת שרה נתניהו, ונחשף לסרטונים חדשים מבוקר שמחת תורה, חומרים שלא פורסמו לציבור ומעידים על גבורת המתנדבים שפעלו תחת אש | ראש הממשלה הודה למתנדבים הרבים של הארגון ש-50% מהם חרדים (חדשות, בארץ)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
דברי ראש הממשלה (צילום: אגף תקשורת איחוד הצלה)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה ביקרו היום (שלישי) במטה הארצי של ארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה ונחשפו לתיעודים הקשים ולעדויות המרגשות ממצלמות האמבולנסים של הארגון מבוקר שמחת תורה. אל ראש הממשלה ורעייתו התלוו ראש הסגל צחי ברוורמן ומזכיר הממשלה יוסי פוקס.

במהלך הביקור, צפו ראש הממשלה ורעייתו בחומרים שטרם נצפו מהדקות הראשונות של ה-7 באוקטובר כפי שצולמו במצלמות האמבולנסים של הארגון, ושמעו עדויות דרמטיות מהמתנדבים.

ראש הממשלה ורעייתו קיבלו סקירה רחבה על הפעילות מצילת החיים, אותה מבצעים כ – 7,000 מתנדבי איחוד הצלה ברחבי הארץ באופן יום-יומי ולאחרונה גם תחת אש - בדרום וביישובי העוטף, מיום ה-7 באוקטובר ולאורך מלחמת חרבות ברזל.

ראש הממשלה ורעייתו נחשפו לחומרים דרמטיים וקשים מהשטח וממצלמות האמבולנסים של הארגון, ושמעו עדויות מרגשות ממתנדבי הארגון שחירפו נפשם למען הצלת חיי אדם, כבר מהדקות הראשונות של השבעה באוקטובר.

ראש הממשלה נתניהו אמר בפגישה עם המתנדבים: "רעייתי ואני באנו להיות כאן עם אלי ביר ואלפי המתנדבים של איחוד הצלה: יהודים וערבים, כ- 700 ערבים מוסלמים ואחרים, שהתנדבו לעזור ולהציל חיים, יחד עם חילונים וחרדים, 50% חרדים - אנשים שפרוסים בכל הארץ ונותנים מעצמם. הם הצילו חיי אדם רבים ב-7 באוקטובר, תחת אש ולפעמים ספגו אש וטיפלו בעצמם תוך כדי שהצילו חיים - והם עושים את זה כל הזמן. אני חושב שאתם ראויים לכל הכרה על הצלת חיים. הצלתם הרבה אנשים ואתם עושים עבודה נהדרת. כל הכבוד לכם", סיכם ראש הממשלה את דבריו בהוקרה למתנדברי הארגון.

אלי ביר, נשיא ומייסד איחוד הצלה אמר בסיום הפגישה: ״מתנדבי איחוד הצלה היו הראשונים שהגיעו לזירות הלחימה המדממות בדרום ובעוטף ב-7 באוקטובר והצילו את חייהם של מאות אזרחים, חיילים ואנשי כוחות הביטחון. התרגשתי מאוד מהערכתו הרבה של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ורעייתו הגברת שרה נתניהו על עבודת הקודש של המתנדבים המסורים שטיפלו וחילצו את הנפגעים הרבים תחת אש המחבלים. איחוד הצלה ימשיך להעניק סיוע ולהירתם למשימות לאומיות בשגרה ובחירום למען אזרחי ישראל.״

אלי פולק, מנכ"ל איחוד הצלה אמר: ״אלפי מתנדבי איחוד הצלה מצילים חיים מסביב לשעון בדרום הארץ, כבר מהדקות הראשונות של תחילת המלחמה ב-7.10. המחויבות הבלתי מתפשרת שלהם והדבקות במטרה הם מעוררי השראה. החשיבות והערך של מתנדבי איחוד הצלה בשגרה ובחירום הוכיחו את עצמם וקיבלו משנה תוקף מאז השבת של ה-7 באוקטובר, כאשר מאות אזרחים מבקשים להצטרף ולהתנדב כחובשים בארגון. החיבוק שקיבלנו מעם ישראל מאז תחילת המלחמה נותן לנו את הכוח להמשיך ולהציל חיים ואנו נעשה הכל בכדי להתפתח, לגדול ולתת את המענה הטוב, המהיר והמקצועי ביותר לכל מי שזקוק לו", סיכם מנכ"ל הארגון.

רה"מ מקבל סקירה (צילום: אגף תקשורת איחוד הצלה)
(צילום: אגף תקשורת איחוד הצלה)
ראש הממשלה בביקור, היום (צילום: אגף תקשורת איחוד הצלה)
(צילום: אגף תקשורת איחוד הצלה)
ראש הממשלה עם האפוד על שמו (צילום: אגף תקשורת איחוד הצלה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר