הפיסטוקים: למה המונית לא עצרה לאטיאס?

אטיאס עוצר מונית ומפספס, צוריאל קריספל תורם דם, עובדיה דהן יושב שבעה על אחותו, חכם שלום כהן בבני ברק, הצלם התברך ואריה ביקר אצל אריה • הפיסטוקים של השבוע (ברנז'ה, אנשים)

אפרים גלעד | כיכר השבת |
אטיאס משווע למונית (צילומים: יום ליום, יהודה רחמים, חדשות 24)

* סוף שבוע שעבר: העוברים והשבים בפאתי העיר בני ברק ברח' ז'בוטינסקי פינת בן גוריון, ניסו לבדוק שוב אם הם טועים או לא, והסתכלו יותר מקרוב. אך מסתבר שהם לא טעו: חבר הכנסת אריאל אטיאס נצפה במקום, כשהוא מחזיק ביד אחת את הטלפון הסלולארי ומשוחח, וביד השני הוא מנופף למוניות הקרובה שתעצור לו. המונית התקרבה, עצרה, ואז הנהג הצטער ואמר שהוא לא יכול לאסוף את הח"כ המכובד, כי יש לו נוסעים באוטו... אטיאס פספס מונית, אבל העיניים של המדור הרוויחו תמונה.

* ובזמן שאטיאס הושיט את היד, סגן ראש עיריית אלעד העונה לשם צוריאל קריספל, שם לב שיש לו עומס דם בגופו, והחליט לעשות איתו משהו טוב, ולתרום חלק ממנו למד"א. אז הוא הלך לנקודת ההתרמה באלעד, שכב על המיטה, הושיט גם את היד, חיכה לתורו, ותרם דם בשמחה. המדור שלא אוהב לרקוד על הדם, עמד בצד בשקט ותיעד.

* רבנים ואישי ציבור רבים, הגיעו השבוע אל מושב עוצם שבדרום, בכדי לנחם את יו"ר המועצה הדתית באשדוד, הרב עובדיה דהן, לרגל פטירת האחות ע"ה, לאחר מחלה קשה. בראשון האחרון התקיימה לה עצרת במלאות ימי השבעה, במעמד הגר"י שיינין, רבה של אשדוד, והאדמו"ר ממעליץ. הגיעו לנחם: מורינו הראש"ל הגאון רבי יצחק יוסף, הגר"מ אבוחצירא - רב בית הכנסת תפארת רפאל, והגר"ד בן חמו, רבה של המושב עוצם.

* מאות אנשים השתתפו להם השנה ביום שכולו תורה, שנערך כמידי שנה בתל אביב, על ידי מוסדות תפארת רפאל, בראשות הרב שלמה זביחי. הרביצו תורה בעם: ראש הישיבה חכם שלום הכהן, הראשון לציון מורינו רבי יצחק יוסף, הראש"ל הגר"א בקשי דורון, ורבנים נוספים. יוסף חיים בן ציון מחדשות 24 היה שם ותיעד.

* תושבי העיר בני ברק התרגשו במיוחד בשבת האחרונה, בעקבות בואו של ראש הישיבה חכם שלום הכהן, לשבות בעיר התורה. ראש הישיבה כיתת את רגליו, והרביץ תורה בבתי הכנסיות ובתי המדרשות במהלך השבת.

* ורגע לפני בואה של שבת המלכה, ניגש הצלם יעקב כהן לנשיא מועצת חכמי התורה, וביקש את ברכתו. חכם שלום בירכו בחום, ואחד הנוכחים בבית מיהר לתעד.

* אל לשכת סגן ראש העיר תל אביב יפו, העונה לשם נתן אלנתן, הגיע אורח מיוחד במהלך השבוע האחרון, העונה לשם חבר הכנסת איציק כהן, שעזב את עיר הקודש וירד לעיר תל אביב, לפגישת עבודה שוטפת בענייני התנועה המקומיים. ויש גם תמונה.

* לאחר שהשתתף ביום שכולו תורה באזור המרכז, הגיע יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי לביתו של אריה כהן בראשון לציון, והתארח אצלו במשך שעה ארוכה. על הפרק: הנושאים הבוערים בענייני העיר. ישבו מסביב לשולחן: מרדכי בוסקילה, רפי ברנז, ועסקנים נוספים.

* ואם גם אתם צילמתם תמונה מעניינת, או שיש לכם סיפור טוב שיכול לעניין את הקוראים, אל תשמרו אותו בבטן. שלחו מייל למדור: efr.gilad@gmail.com ושתפו גם אותנו.

* פינת המזל"טים: לרב אורן מלכה, יו"ר ש"ס בשדרות, לרגל הכנסת נכדו בבריתו של אברהם אבינו. ירבו שמחות בישראל. שבת שלום.

אטיאס עוצר מונית
אך מפספס
צוריאל קריספל תורם דם
הראשל"צ מגיע לניחום
הראשל"צ מנחם את עובדיה דהן
הצלם יעקב כהן מתברך מחכם שלום
ח"כ איציק כהן בלשכת נתן אלנתן
אריה דרעי אצל אריה כהן

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר