כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
נתניהו קיים שיחה עם רה"ע

אלוף פיקוד הדרום הנחה: לבטל את ההופעה המרכזית לחג בעיר שדרות

"על מנת לנקוט משנה זהירות", אלוף פיקוד הדרום אליעזר טולדנו, הנחה את עיריית שדרות לבטל את המופע המרכזי בחג | "כלל רוכשי הכרטיסים יפוצו", נמסר מעיריית שדרות (חדשות בארץ)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
חנן בן ארי בהופעה | ארכיון (אוליבר פיטוסי, פלאש 90)

המתיחות הביטחונית החריפה בארץ: בצעד חריג ולא-שגרתי, אלוף פיקוד הדרום, הנחה היום (ראשון) שלא לקיים את המופע המרכזי שתכננה עיריית שדרות.

למרות שלא ניתנו הנחיות מיוחדות לתושבי העורף, אלוף הפיקוד אליעזר טולדנו, הנחה כאמור את עיריית שדרות לבטל את המופע של הזמר הפופולרי חנן בן ארי.

מהעייריה נמסר: "בימים האחרונים שגרתנו הופרה על ידי ארגוני הטרור, בית נפגע ותושבים נפצעו ונזקקו לטיפול רפואי. אנו נמצאים בימים מתוחים מבחינה ביטחונית ולכן, עם כל הרצון הגדול שלנו לחגוג את פסח עם האמן המצוין חנן בן ארי במופע באצטדיון העירוני, הנחה אותנו מפקד פיקוד הדרום, האלוף אליעזר טולדנו, שלא לקיים את המופע על מנת לנקוט במשנה זהירות".

לגבי פיצוי למזמינים נמסר: "אנו נבדוק מול חנן בן ארי אפשרות להגיע במועד אחר ובכל אופן כלל רוכשי הכרטיסים יפוצו לאחר חג הפסח".

חנן בן ארי מסר: "הייתי אופטימי ורציתי לפגוש את תושבי שדרות והעוטף היום. אבל לאור המציאות הבלתי נסבלת שאנחנו חיים בה נתבקשנו לדחות את המופע בכדי להימנע מסיכון של יותר מ-5000 איש באזור אחד פתוח בשדרות".

בן ארי עם מסר לתושבי שדרות | צפו (דוברות)

עוד אמר בן ארי: "אנחנו עובדים מול המועצה על מועד חדש ונעדכן בהקדם. תזכרו שעם ישראל חי! מחכה לפגוש אתכם בקרוב מאוד. חנן".

בתוך כך, ראש הממשלה נתניהו שוחח מוקדם יותר היום עם ראשי רשויות בדרום ובצפון והסביר להם, "אנחנו בתקופת מבחן ביטחונית ושאויבנו טעו כשחשבו שאזרחי ישראל לא מאוחדים מאחורי צה״ל. כולנו מאוחדים מאחורי ביטחון המדינה ונעשה הכל כדי להבטיח את השקט והביטחון של כולנו".

ראש הממשלה נתניהו הביע את הערכתו על עמידתם האיתנה של אזרחי המדינה בעוטף עזה וישובים בצפון הארץ ועל עשייתם של ראשי הרשויות, תוך הקשבה להנחיות פיקוד העורף וגופי הביטחון.

כזכור וכפי שדווח אמש, בצעד חריג, היישוב היהודי בחברון הודיע כי בעקבות רצח שתי האחיות די, תושבות אפרת וההלוויות שיתקיימו היום, הוחלט לבטל את ארוע הזמר החסידי שתוכנן להיוםר.

"אנו שולחים את תנחומינו למשפחה, לתושבי אפרת, לעם ישראל ולעם האיטלקי, ומאחלים למדינת ישראל ולעולם כולו לחסל את הטרור הג'יהאדיסטי, לצאת לחירות ולחגוג את חג החירות בניצחון ובשמחה", נמסר מהיישוב היהודי בחברון.

האירוע בחברון שמתקיים פעמים בשנה התבטל במקרים נדירות בלבד, בשנת תשע"ז בשל מזג אוויר גשום ובשנת תשס"ב בשל המצב הביטחוני.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר