"4 שעות ארוחה"

עורכת הדין התארחה בליל שבת בבני ברק | כך היא סיכמה את החוויה

עורכת הדין כנרת אברג'יל בראשי, התארחה בליל שבת קודש בבית משפחה חרדית בבני ברק, והופתעה לטובה, מהיחס ומהאווירה החמה | היא סיכמה את החוויה המרגשת שעברה ועוררה שיח חיובי ברשת (ברנז'ה)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
עו"ד כנרת אברג'יל-בראשי (צילומסך מתוך יוטיוב)

עורכת הדין כנרת אברג'יל בראשי, התארחה בליל שבת קודש בבית משפחה חרדית בבני ברק, והופתעה לטובה, מהיחס ומהאווירה החמה.

היא צייצה בטוויטר את מה שחוותה, וגררה תגובות רבות. "אמש הוזמנתי לסעודת שישי בבני ברק. את המארחים לא הכרתי לפני כן, הגעתי עם חבר", היא כתבה, "אסכם עבורכם בקצרה: נתחיל מזה שבגלגול הבא אני רוצה לחיות בחברה חרדית כזו. חייהם טובים משלנו byyyyyy far".

"הם מוצצי אושר רחוק ממוצי דם", כתבה עו"ד אברג'יל-בראשי, כמשקל להסתה הבוטה של המגישה גלית גוטמן שאמרה כי החרדים מוצצים לחילונים את הדם.

היא הוסיפה וכתבה: "אנחנו רודפי החומר, פלרטטנים, מכורים למכשירים שנאות ותככים, מסיימים ארוחה אחרי ויכוחים, תוך כדי מסרונים, רעל הפנאלים נכנס לנו בין המזלגות.אצלם זה איזי 4 שעות ארוחה. הרבה רוחניות - דברי תורה. שירים. משחקים. ילדים מקבלים הסבר בחיוך, ליטוף משחק".

בשיחה עם 'כיכר השבת', אומרת עו"ד כנרת אברג'יל בראשי כי "בשישי הוזמנתי לארוחת שבת אצל בני הזוג פרצוז, יוסי וחיה, עד אז לא הכרתי אותם, הגעתי בחשש של איך מתנהגים בארוחת שישי אצל חרדים, שבטעות הילדה לא תגיד שבא לה אייפד או תדליק את האור.

"בשניה הראשונה שנכנסנו נתנו לנו להרגיש בבית ושהכל בסדר - ואיך אתה יודע שאתה מרגיש בבית? שבעלת הבית מאפשרת לך לעזור לה במטבח, האווירה הייתה מדהימה, הרבה זמן לא אכלתי ארוחה שארכה 3 שעות כשבין לבין יודעים לנשום, לדבר דברי תורה, לצחוק, השקט הזה מכל המכשירים והסחות הדעת היה מופלא".

לדבריה, "העליתי את התחושות שלי על הכתב במרשתת... רוב התגובות היו שפויות וכמובן שיש גם את הצד השני - הצד שלא מכיר ולא יודע, הצד שמשתמשים בו לייצר שנאות. אבל לאט לאט נביא את האור".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר