ברכת הכהנים בכותל | צפו

מאות שוטרים ולוחמים מיוחדים; כך המשטרה נערכה הבוקר

בצל האיומים והמתיחות הביטחונית הקשה בארץ, משטרת ישראל נערכה היום בכוחות מתוגברים בירושלים, כדי לאבטח את אירוע ברכת הכהנים | צפו בתיעוד (חדשות בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
מפקד המחוז מתדרך הבוקר ליד הכותל (דוברות המשטרה)

משטרת ישראל נערכה הבוקר (ראשון) בכוחות מתוגברים, כדי לאבטח את אירוע ברכת הכהנים שהתקיים בכותל המערבי בירושלים.

מאז שעות הבוקר המוקדמות מאות שוטרי משטרת ישראל, לוחמי מג"ב ומתנדבים נפרסו ברחבי העיר ירושלים, בדגש לאזור העיר העתיקה וצירי התנועה באזור, הכל במטרה לתת מענה מיטבי לכל תרחיש, לשמור על הסדר הציבורי והביטחון, וכן לווסת ולהכווין את התנועה.

אמנם הכמות אנשים שהשתתפו היום - היה שונה מכל שונה, אך בכל מקרה אלפים רבים פקדו את העיר העתיקה והכותל המערבי מאז שעות הבוקר המוקדמות.

מוקדם יותר הגיע לכותל המערבי בירושלים מפכ״ל המשטרה וקיבל סקירה אודות היערכות ופעילות המשטרה באזור.

סרטון ותמונות מפעילות המשטרה במהלך ברכת הכהנים, הבוקר (דוברות המשטרה)

ההיערכות המבצעית המוגברת בירושלים בפיקודו של מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן, תמשך גם בהמשך ימי חוה״מ פסח וחג שני של פסח, המתקיימים השנה במקביל לחודש הרמדאן ולחג הפסחא.

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל ערוכה ופועלת לאבטח את אלפי המתפללים והמבקרים שיגיעו לכותל המערבי בירושלים בימי חול המועד. נמשיך לפעול על מנת לאפשר חופש פולחן ולאפשר למבקרים ולמתפללים להגיע בבטחה ליעדם ולקיים את תפילות החג".

סנ״צ וסאם עלי רע״ן מבצעים מחוז ירושלים, מספר על ההיערכות (דוברות המשטרה)

רב משטרת ישראל נצ"מ הרב רמי ברכיהו התפלל את תפילת 'מי שברך' היחודית לכוחות הבטחון והזכיר במיוחד את שוטרי משטרת ישראל, הלוחמים והמתנדבים הרבים הפרוסים בכל רחבי הארץ ובמיוחד בירושלים.

"הימים הללו הם ימי מבחן לאחדותו של עם ישראל ועל כל אחד לפעול באופן ממשי לחיבור בין הלבבות כפי שיצאנו בלב אחד ממצרים, כך חובה עלינו להוציא את מצרים מתוכנו" אמר הרב ברכיהו. "יש לנו משימת קודש לאחד ולהיות מיוחדים, ובכך השוטרים והלוחמים יטענו בכוחות נפש ויצליחו במשימתם.

רב משטרת ישראל מדבר בכותל (דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר