כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
באלימות מחרידה

לעיני ילדיו הקטנים: אב הוכה נמרצות בטורייה; כתב אישום הוגש נגד החשודים

בבריונות קשה הוכה אב מול ילדיו הקטנים בטורייה בעת שנסע ברכבו. שני החשודים הצעירים נעצרו ונגדם הוגש לאחרונה כתב אישום (ארץ, משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

האלימות בחברה הערבית: שני תושבי העיר הערבית-מוסלמית בצפון עראבה נעצרו בידי שוטרי המחוז הצפוני במשטרת ישראל, לאחר שתקפו באמצעות טורייה גבר כשילדיו הקטינים נמצאים ברכבו וזאת על רקע בריונות בכביש. בסיום חקירתם הוגש כנגדם כתב אישום.

מהמשטרה נמסר היום (שני), כי לפני כשלושה שבועות, בתאריך 27/03/23 סמוך לשעה 20:30, התקבל דיווח במשטרה על ארוע תקיפה בעיר עראבה. המתלונן נסע ברכבו עם ילדיו הקטינים והבחין ברכבו של הנאשם, כאשר הוא מתקרב לעברו במהירות. כתוצאה מכך בלם המתלונן באופן פתאומי את הרכב.

הנאשמים ביצעו פניית פרסה ועקפו את רכב המתלונן תוך חילופי דברים בניהם והמתינו לו בצידי הכביש. כשהגיע לכיוונם הוציא אחד מהנאשמים טורייה מרכבו והחל להכות את הנאשם ולגרום נזק לרכבו לעיני ילידו הקטינים שברכב.

שני החשודים (בני 20 ו-21) נעצרו, ובסיום חקירתם במשטרת המחוז הצפוני הוגש כנגדם כתב אישום באמצעות שלוחת התביעות.

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל מגלה אפס סובלנות לעבירות בריונות ואלימות מכל סוג שהוא המופנות כנגד אזרחים ופועלת במהירות ונחישות כנגד כל גילויי האלימות במטרה להביא את אותם עבריינים לדין".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר