כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
חבלן הוזעק

בחצר בית הספר: רימונים ומחסניות בקופסת עוגיות | תיעוד

המשטרה חשפה בחצר בית ספר בלוד, פריטי אמל"ח המוסלקים בקופסת עוגיות | חבלן המשטרה פועל לנטרל את האמל"ח למען בטחון הציבור (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

שוטרי תחנת לוד פתחו לפני זמן קצר (שני) בחקירה מואצת, עם חשיפת פריטי אמל״ח המוסלקים בקופסה, לרבות רימונים ומחסניות במתחם שטח בית ספר בעיר.

חבלן המשטרה שהוקפץ למקום בוחן את הפריטים ופועל לנטרלם, לצד סריקה בזירה להסרת כל סיכון נוסף לציבור, בתום הפעילות יעביר את הממצאים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.

במשטרה מציינים כי "מדובר בהישג מבצעי נוסף בתחום האמל"ח, בהתאם לאסטרטגיה התקפית של משטרת ישראל נגד מחוללי פשיעה בגזרת מחוז מרכז, במסגרתו הצליחו השוטרים לנטרל סיכון ממשי לציבור, בפרט בתוך מוסד חינוכי".

(צילום: דוברות המשטרה)

מוקדם יותר היום ערך השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר סיור בערים רמלה ולוד, ואמר כי "החודשים האחרונים מוכיחים למה צריך משמר לאומי". בן גביר הסביר: "אני הגעתי לכאן קודם כל כדי לתמוך, לחזק, וכששר מגיע לכאן זו אמירה ומעבר לאמירה, אנחנו עובדים קשה.

"בעז"ה בחודשים הקרובים יגיע התקציב וזה לא סוד, 9 מיליארד שקלים תוספת, עם הכסף הזה לפי התקציב, יש עוד 3225 תקנים לשוטרים חדשים ותהיה עליית משכורות כדי שיהיה משתלם להתגייס למשטרה. אני חושב שהתקציב הזה, הכח הזה של המשטרה שיהיה גם כאן בלוד, יש לי עוד כמה מקומות שאני צריך לפזר אותם, בכלל מדינת ישראל חסרים המון שוטרים, הכוח הזה יכול לעזור ולמגר במלחמה בפשיעה.

"אני קשוב למה שקורה, ראש העיר לפעמים ב-2 לפנות בוקר, ב-4 לפנות בוקר שולח לי הודעות, אני מגיב כי אני באמת רוצה שיהיה טוב לעם ישראל, לצד זה ואני מתעקש על זה, והשלושה חודשים האלה רק מוכיחים כמה חשוב משמר לאומי, כמה צריך משמר לאומי. המשטרה השמיכה שלה קצרה, אנחנו נוסיף שם שוטרים, אני אחזק את המשטרה, זה התפקיד הראשון שלי, אבל התפקיד הלא פחות חשוב זה להקים משמר לאומי ולפי התקציב שיעבור בעז"ה בחודשים הקרובים זה יכול לקרום עור וגידים".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר