כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בתום חקירה סמויה

רב מועצה ובנו מדרום הארץ נעצרו בחשד להונאה וגניבת כספי ציבור

החקירה בעניינם הפכה הבוקר לגלויה, עם מעצרם של הרב מדרום הארץ ובנו. הם הובאו לחקירה במשטרה ובסיומה יובאו לדיון בהארכת מעצרם (משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
להב 433 (פלאש 90)

שוטרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433 עצרו הבוקר (שני) רב מועצה איזורית מדרום הארץ, יחד עם אישים נוספים, בחשד לביצוע עבירות מרמה והונאה בכספי מוסדות המדינה וגניבת כספי ציבור.

החקירה הסמויה ביאח"ה סביב מעשיו של הרב, החלה לפני למעלה משנה, בעקבות מידע שהתקבל במשרדי היחידה מגלי צה"ל, ולפיו רב המועצה האיזורית, אשר מנהל בפועל עמותה במסגרתה מופעלים מספר בתי ספר הנהנים ממימון ממשלתי, הוא ובני משפחתו, מעלו בכספי העמותה ועשו בכספים שימוש נרחב לצרכיהם הפרטיים.

החקירה נערכת בשיתוף פעולה עם משרד פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום, יחידת החקירות של הביטוח הלאומי, יחידת הפיקוח והבקרה של משרד החינוך ובליווי משפטי של פרקליטות מיסוי וכלכלה וכן יחידת התביעות של להב.

הבוקר, עם המעבר לחקירה גלויה, נעצרו כאמור המעורבים העיקריים, בהם הרב, בנו ומנהלת אחד מבתי הספר השייכים לעמותה, וכן נערכו חיפושים בבתים ומשרדים.

בשעות לפנות בוקר הובאו החשודים לחקירה במשרדי יאח"ה. בסיומה, בהתאם לממצאים, יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בבאר שבע.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר